App Store Google Play

Хто винен у недобудові на Набережній Перемоги? Обмануті інвестори шукають правди

15.02.2017 12:20
Хто винен у недобудові на Набережній Перемоги? Обмануті інвестори шукають правди

Сьогодні 15 лютого на прес-конференції у Zabeba.li обговорювали проблему недобудови на Набережній Перемоги - будинок, який будувала "Правильна компанія", але будівництво так і не завершила. Про причини та подальші перспективи розвитку ситуації розказали юрист Роман Дрозд та голова житлово-будівельного кооперативу Юрій Соколов. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

"Райффайзен банк" у співпраці з "Правильною компанією" оголосив, що у Дніпропетровську розпочнуть будівництво нового району під назвою "Нова Перемога". "Правильна компанія" взялася за його організацію. У результаті - інвестори вклали гроші, "Правильна компанія" будівництво розпочала, але не закінчила, викравши при цьому 5 млн доларів США. Недобудова залишилася. На даний момент люди, очевидно представники інтересів "Правильної компанії", хочуть самі себе збанкрутити. Інвестори намагаються зашкодити цьому, і тому, організували Житлово-будівельний Кооператив. Мета інвесторів - завершити будівництво цього будинку", - пояснює голова ЖБК Юрій Соколов.

За його словами, компанією було обіцяно здати будинок у 2009 році. З 2006 року "Правильна компанія" зайнялася земельними питаннями, у 2007 - вже розпочалося будівництво.

Самі ж інвестори на даний час не можуть добудувати район з тих причин, що авторами проекту вилаштувані такі відносини, за якими інвестори повністю безправні.

"Ми отримали електронні ваучери, і по ним "Правильна компанія" мала видати нам квадратні метри. Врешті, коли компанія вирішила припинити свою діяльність, інвестори вийшли не стороною. Головна проблема полягає у тому, що ми не маємо права стримувати на балансі це будівництво" - зазначає Юрій Соколов. 

Юрист Роман Дрозд як представник інтересів "Правильної компанії" стверджує, що їх компанія теж постраждала в даній ситуації.

"У 2015 році невідоме нам "Кейсі Холдінг Лімітед" заявило про припинення діяльності "Правильної компанії". Як ми пізніше виявили, "Холдінг Лімітед" заволоділо правами "Правильної компанії" на основі підробних документів і провело незаконну реєстрацію. Ми звернулися з позовом в адміністративний суд. За судовою експертизою було прийнято рішення відмінити рішення першої інстанції про передачу прав. На сьогоднійшій день, "Холдінг Лімітед" не має ніякого відношення до "Правильної компанії". В свою чергу, вони намагалися піти шляхом банкротства, яка була, на мій погляд, направлена на те, щоб за безцінь продати залишки будівництва зацікавленим особам. Поки ми досягли проміжної перемоги,і, далі будемо намагатися зробити усе для того, аби завершити це будівництво",- коментує юрист.

За його словами, законодавство України неоднозначно трактує розгляд цього питання, оскільки права інвесторів трактуються судами весь час по різному, як у негативну, так і в позитивну сторону. Тому точно спрогнозувати подальший розвиток подій на даний час не можливо.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...