App Store Google Play

1991 Open Data Incubator відкриває другий набір на безкоштовну інкубаційну програму в Дніпрі

15.02.2017 17:20
1991 Open Data Incubator відкриває другий набір на безкоштовну інкубаційну програму в Дніпрі

1991 Open Data Incubator продовжує приймати проекти з Дніпропетровської області , що вирішують локальні проблеми громад. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу 1991 Open Data Incubator.

В рамках вже другого набору до регіональних інкубаторів 1991 у Дніпрі команда 1991 провела опитування представників об'єднаних територіальних громад, щоб виявити актуальні проблеми та розібратися чи можуть допомогти ІТ-інструменти у їх вирішенні.

Громади потребують інструменти для налагодження комунікації між місцевими жителями, портали для обміну досвідом між громадами, та координації в середині самої громади.

"Ми впевнені, що проблеми можуть бути вирішені інноваційними технологіями за прикладом інших міст та країн. Ввійти в історію та змінити економічний стан свого регіону можна вже зараз. Подавай проект до безкоштовної інкубаційної програми 1991", - йдеться у повідомленні.

Процес відбору складається з трьох етапів: Збір проектів через заповнення аплікаційної форми на сайті, інтерв'ювання відібраних команд, фінальний відбір за результатами конкурсу-інтенсиву.

До участі в конкурсі приймаються стартапи, які вирішують локальні проблеми українських громад, бізнесу, державних органів та можуть базуватися на відкритих даних і великих даних:

  • підвищення комфорту в місті;
  • інструменти зв’язку між громадянами та міською адміністрацією;
  • інструменти для зв’язку мерії та місцевого малого/середнього бізнесу;
  • реформування капітальних систем;
  • транспорт/енергоспоживання/дороги/сміття/ЖКГ-ОСББ;
  • аналіз державних даних та вдосконалення державних послуг.

Нагадаємо, 12 січня 2016 року, ГО SocialBoost за підтримки Western NIS Enterprise Fund і компанії «Майкрософт Україна» оголосила про запуск 1991 Open Data Incubator - першого в Україні некомерційного інкубатора IT-проектів на основі відкритих даних. Мета проекту - трансформувати великі обсяги відкритих даних в ресурс для створення стартапів, які зможуть надавати сервіси українським громадянам, компаніям та державним органам. Проект покликаний «оцифрувати» такі сектори економіки як агробізнес, енергетика, інфраструктурні проекти, державні послуги для громадян і внутрішні аналітичні системи в державі, налагодивши взаємодію IT-розробників, громадських організацій та аналітичних центрів з органами державної влади.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...