App Store Google Play

У районних ЦНАПах Дніпропетровщини з’явилася система електронної черги: як це працює

14.02.2017 15:40
У районних ЦНАПах Дніпропетровщини з’явилася система електронної черги: як це працює

Без довгого очікування, сварок, плутанини та звичного «мені тільки спитати». Систему електронної черги запровадили у п’яти Центрах надання адміністративних послуг Дніпропетровщини. Спеціальний термінал видає кожному відвідувачу талончик з номером, коли ця цифра засвітиться на моніторі – можна заходити до адміністратора. Встановити програмні комплекси вдалося завдяки співпраці ДніпроОДА та німецької урядової організації GIZ.

Оксана Кузнєцова прийшла до Дніпровського районного ЦНАПу, щоб вирішити земельні питання. Вона однією з перший випробувала систему електронної черги, яку встановили в Центрі.

«Електронна черга – це дуже зручно. Ти сам бачиш, коли заходити. Немає ніяких скандалів, як це було раніше. А ще це швидко», - поділилася Оксана Кузнєцова.

Система працює просто. Відвідувач обирає на спеціальному терміналі необхідну групу послуг. Наприклад, оформлення дозволів, видачу документів, державну реєстрацію. Термінал роздруковує талончик з номером. Коли ця цифра з’явиться на моніторі в залі очікування – можна заходити до адміністратора. Звертатися слід до того працівника ЦНАПу, біля якого на табло висвічується номер із талончика.

«Щодня наш ЦНАП обслуговує від 50 до 100 людей. Зазвичай вишиковується велика черга. Завдяки електронній системі люди не очікують, а швидко отримують необхідні послуги», - зазначила керівник Дніпровського районного ЦНАПу Ольга Таран.

Систему електронної черги встановили в Дніпровському, Васильківському Новомосковському, П’ятихатському районних ЦНАПах та в Покровському міському ЦНАПі. Програмні комплекси придбали коштом німецької урядової організації GIZ.

«Завдання Президента України Петра Порошенка - зробити адмінпослуги доступними кожному. Ми відкриваємо ЦНАПи по всій Дніпропетровщині. Нині їх вже понад півсотні, - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. - У ЦНАПах великих міст області вже користуються електронною чергою. Проте в районах такий сервіс з’явився вперше. Система дозволяє оптимізувати роботу ЦНАПів та уникнути черг».

Контакти Центрів та перелік послуг – на сайті Регіонального віртуального офісу електронних адміністративних послуг області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...