App Store Google Play

У дніпровській лікарні №4 запрацював новий томограф

14.02.2017 17:20
У дніпровській лікарні №4 запрацював новий томограф

Лікарні Дніпропетровщини продовжують отримувати сучасне медобладнання. Його закуповує команда Дніпропетровської ОДА. Новий комп’ютерний томограф встановили у лікарні №4 обласного центру. Такого пристрою у медзакладі ніколи не було, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Розвиток медицини – один із пріоритетів Президента України Петра Порошенка. За останні два роки команда Дніпропетровської ОДА придбала 150 одиниць сучасного медобладнання для лікарень регіону. Це томографи, ангіографи, УЗД та апарати штучного дихання. Оновлювати обладнання у медзакладах продовжуємо і в 2017-му», – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Комп’ютерний томограф встановили у дніпровській лікарні №4. Такого обладнання тут ніколи не було. Щоб пройти обстеження, пацієнтів направляли до інших медзакладів, розповів головний лікар Костянтин Чебанов.

«Новому томографу радіємо. Довгоочікувана подія. До того ж це обладнання нового рівня, дуже сучасне, – сказав медик. – Томограф працюватиме у дві зміни. Щодня за його допомогою обстежуватимуть до 15 пацієнтів не лише з Дніпра, але й всієї області».

За допомогою японського комп’ютерного томографу можна діагностувати різні хвороби – від кардіологічних до онко. Результат обстеження виводиться на екран комп’ютера у форматі 4D. Видно не лише органи у 160-ти розрізах, але й їх динаміку. Наприклад, чітко видно рух кровотоку. Процедура безболісна та безпечна. Доза опромінювання у цього томографа утричі менша, ніж в інших моделях. Обстеження тривають від 10 до 30 хвилин. Результат – точний та швидкий.

Нове медичне обладнання, придбане командою Валентина Резніченка, лікарні Дніпропетровщини отримуватимуть впродовж всього року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...