App Store Google Play

Афера на мільйон: секрет успішної бізнес-моделі ресторатора Погребова розкритий

14.02.2017 16:20
Афера на мільйон: секрет успішної бізнес-моделі ресторатора Погребова розкритий

Сьогодні, 14 лютого, на прес-конференції у медіа-центра «Мост-Дніпро» адвокат Олексій  Шевчук заявив, що командою адвокатів було виявлено одну з найбільших бізнес-афер за останні роки, завдяки якої родина Погребових збагатилася на чималі кошти. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Олексій Шевчук розповів, що після того, як справа боргів Погребова набула резонансного суспільного розголосу до адвокатів почали звертатися все більше ошуканих громадян.

«Сьогодні сума заборгованості складає близько одного мільйона доларів США. Найцікавіше те, що продовжуються з’являтися потерпілі від сім’ї Погребових», - розповів адвокат.

Зазначимо, що схема тандему шахраїв досить зухвала. Дружина Дмитра Погребова Сніжана Падалко спочатку позичала гроші в невеликій кількості у знайомих, потім повертала. Таким чином вона створювала умовне бачення порядної людини, яка виконала свої обіцянки і навіть сплатила відсотки. Але після того, як невеличка сума була повернута, позичалися суми значно більші. Гарантією того, що позичені кошти в будь-якому випадку будуть повернуті слугувала посада Погребова.

«Падалко апелювала тим, що її чоловік має не останню посаду в місті, і в будь-який момент допоможе з боргом. Спочатку вона позичала 10-20 тисяч доларів, а потім кредитування сягало від 100 тис. дол. Вони не поверталися, тоді ошукані громадяни зверталися до пана Погребова, який відхрещувався від боргів власної дружини», - підкреслив адвокат.

Аби родинні заборгованості не оголошувалися, Погребови маніпулювали власним становищем у суспільстві та загрожували кредиторам.

«Дуже прикро, що сім’я Погребових намагається маніпулювати свідомістю суспільства, розповідаючи, що вони благодійники. Так, вони дійсно допомагали, але не власними коштами, а за кошти ошуканих дніпрян. Це називається не благодійність, а маніпуляція мораллю», - наголосив Шевчук.

Аби довести безчесність та аморальність родини-шахраїв адвокат надав розписки, які писала Сніжана Падалко та аудиозаписи розмов з кредитором. Зазначимо, записи зроблено вже тоді, коли пан Погребов вже перебував на посаді держслужбовця. Наголосимо, адвокат навмисно прибрав інформацію щодо позивача, аби зберегти належним чином інформацію про клієнтів та відповідні докази.

Під час розмови Падалко зухвало розмовляла з жінкою Тетяною, яка позичила їй сто тисяч доларів. Кредитор звернулася з проханням повернути кошти, на що дружина Погребова відповіла, що не має грошей і ресурсів.

«У мене з чоловіком не ті стосунки, щоб він давав мені гроші. Я вже просила його мені допомогти. Він цього не робить. Якщо ти думаєш, що мені хтось дає гроші, то це не так. Я їх віддам, якщо знайду. Але обіцяти не буду», - йдеться у аудиозаписі.

Тоді Тетяна звернулася до пана Погребова, і попросила його втрутитися ситуацію, яка склалася.  На інших аудиозаписах Погребов пропонує так звану реструктуризацію боргу і обіцяє повернути лише половину позичених коштів. На записі чітко зрозуміло, що пан Погребов знав про всі запозичення, які робилися його дружиною, хоча в минулому він заявляв, що нічого не знав. Також Погребов підтвердив свою причетність до магазинного бізнесу.

«Єдине, що я можу віддати, це половину суми – 50 тисяч доларів. На цьому ми справу закриваємо і розходимося. Магазини продавати я не збираюся, вони мої. Сніжана там торгує речима і навіть не платить за це оренду», - сказав Погребов.

На інших записах Сніжана Падалко заявила, що весь борг має повертати її чоловік. Та проговорилась, що Тетяна – не одна ошукана громадянка.

Зазначимо, наразі готуються  висновки відповідних досліджень аби встановити автентичність звукозаписів. Записи планують надати в кримінальній справі як докази.

Нагадаємо, раніше Олексій Шевчук повідомив про арешт майна подружжя Погребових (кілька будинків, нежитлових приміщень і квартир) у зв'язку з боргами. Ні сам Дмитро Погребов, який активно ратує за прозорість міських фінансів, ні його адвокат Андрій Циганков, якого в минулому році затримали за підозрою в шпигунстві на користь Російської Федерації, не спростували факту арешту майна і наявності боргів у подружжя. Також адвокат Олексій Шевчук розповів, що Погребову належить приватний будинок, що знаходиться в Німеччині в місті Вісбаден, проте це майно поки не арештоване.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...