App Store Google Play

У Дніпрі розповіли звідки беруться стихійні сміттєзвалища посеред міста

13.02.2017 15:40
У Дніпрі розповіли звідки беруться стихійні сміттєзвалища посеред міста

У Дніпрі посеред міста, на розі вулиці Пастера та Боброва, з’явилося величезне сміттєзвалище, яке щодня продовжує розростатися. Звідки беруться та як уникнути стихійних звалищ на прес конференції у медіа-центрі Zabeba.li розповів директор компанії «Дніпрокомунтранс» Валерій Лубинський. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Суперечки довкола сміттєвої проблеми у Дніпрі точаться вже давно, а новостворена стихійна сміттярка посеред міста набула широкого резонансного розголосу.

Фахівець відзначає, що основною причиною створення таких куп з відходами є відсутність у підприємців відповідної угоди на вивіз сміття.

«Проблема вже багаторічна. Несанкціонований вивіз сміття влаштовують комерційні структури, тобто приватні підприємці та заклади, які не уклали договір з комунальниками»,  - розповів Лубинський.

Директор «Дніпрокомунтранс» розповідає, що компанії та комунальні підприємства весь час контролюють накопичення сміття по місту, намагаються вирішити проблему, проте сміттєзвалища розростаються з неймовірною швидкістю, що просто «не вистачає рук».

«Це контролює  і міська влада, але ж неможливо біля кожного потенційного сміттєзвалища поставити охоронця, аби той контролював процес», - розповів він.

Валерій Лубинський знає,  як вирішити проблему. Підкреслює, що варто в місті встановити нові правила: не давати дозвіл на торгівлю без відповідної угоди.

«Коли видається зелена карта профільним управлінням, то там має бути обов’язковий пункт для виконання – наявність угоди на вивіз відходів», - підкреслив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...