App Store Google Play

У Дніпрі розповіли секрети теплого університету в кризовій економічній ситуації

13.02.2017 14:40
У Дніпрі розповіли секрети теплого університету в кризовій економічній ситуації

Сьогодні, 13 лютого, на прес-конференії у медіа-центрі «Мост-Дніпро» радник Президента Університету ім. Альфреда Нобеля Анатолій Задоя розповів секрети теплого університету під час кризової економічної ситуації. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Поки в більшості вузах Дніпра настав "льодовиковий" період, університет бізнесу і права ім. А.Нобеля продовжує навчання в теплих аудиторіях закладу. Радник ректора університету Нобеля Анатолій Задоя розповів, що в вузі завчасно підготувалися до опалювального сезону.

"Багато університетів Дніпра відправили студентів на вимушені канікули через неможливість забезпечити належний температурний режим в аудиторіях, університет Альфреда Нобеля продовжує навчання, не припиняючи заняття ", - повідомив Задоя.

Ще у 2015 році адміністрацією університету було вирішено побудувати приватний котел і відмовитися від централізованого опалення.

«Ми витратили на це близько 5 млн. грн. Проте вже зараз платимо за опалення втричі менше ніж ті,  хто користується централізованим опаленням. Приватний котел обслуговує близько 28 тисяч квадратних метрів – площі вишу», - розповів Задоя.

Також професор Анатолій Задоя підкреслив, що однією з успішних практик в університеті є те, що у виші студенти оцінюють роботу викладачів.

«У нашому розумінні викладач і студент - це партнери, учасники одного і того ж процесу, тільки одні знають значно більше і повинні передати ці знання іншим. В університеті ім. Альфреда Нобеля введена практика опитування студентів по викладачах. Такі опитування проводяться після кожного семестру. За їх результатами вживаються організаційні та навіть адміністративні рішення », - розповів професор.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...