App Store Google Play

Нардепам закони не писані: Вілкул роками краде електрику в Ахметова

13.02.2017 17:20
Нардепам закони не писані: Вілкул роками краде електрику в Ахметова

6 лютого 2017 року у Господарському суді Дніпропетровської області відбулося засідання за позовом ПАТ "ДТЕК-Дніпрообленерго" до громадської організації «Фонд Олександра Вілкула «Українська перспектива». ДТЕК стверджує, що представники Фонду в Дніпрі по вул. Калиновій, будинок 21 самовільно підключилися до електромереж і повинні сплатити штраф - майже 13 тис. грн. Заборгованість нарахували за період з 15 травня по 26 серпня 2015 року. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Zabeba.li".

26 серпня 2015 року представники ДТЕК склали акт №102009, представник Фонду його підписав. Фонду був виставлений рахунок на оплату в 12 878, 84 грн. Рахунок ніхто не сплатив, тому компанія-монополіст подалазаяву до суду.

За даними реєстру нерухомості, нежитлове приміщення зареєстровано за «Фонд Олександра Вілкула «Українська перспектива». Але за вказаною адресою знаходиться громадська приймальня нардепа Олександра Вілкула.

Працівники приймальні пояснили - в 2015 році ДТЕК погрожувала відключити офіс від електроенергії, вже зараз за електрику справно платять і кожен місяць вносять свідчення в особистому кабінеті на відповідному сайті.

На сайті НКРЕ є пояснення, що означає самовільне підключення.

«Самовільне підключення - це споживання електричної енергії без укладення з енергопостачальником договору про користування електричною енергією або підключення з порушенням цих правил», - йдеться в документі.

Працівники громадської приймальні зазначили, що пояснити ситуацію з позовом може керівник - Ольга Січкар, але ні на один з трьох телефонів вона не відповіла. Керівник ГО «Фонд Олександра Вілкула «Українська перспектива» Оксана Живаго запевняє, що ніякого стосунку до комунального боргу не має. 

У підсумку, Господарський суд повністю задовольнив позов ДТЕК і зобов'язав громадську організацію заплатити за електроенергію 12 878, 84 грн і 1 378 грн судового збору.

Дніпроград слідкуватиме, чи сплатить Олександр Вілкул своєму колишньому власнику, чи продовжуватиме ігнорувати рахунки електриків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...