App Store Google Play

На Дніпропетровщині відкрили найбільший в Україні індустріальний парк

13.02.2017 12:40
На Дніпропетровщині відкрили найбільший в Україні індустріальний парк

250 гектарів землі для створення нових виробництв та інвестицій. На Дніпропетровщині відкрили найбільший в Україні індустріальний парк. Цю ініціативу команди Валентина Резніченка одностайно підтримав Кабінет Міністрів України. Індустріальний парк допоможе створити близько 5 тисяч нових робочих місць, залучити понад 370 мільйонів доларів у розвиток промисловості регіону та отримати додаткові надходження до бюджетів всіх рівнів. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Завдання Президента України Петра Порошенка – створювати максимально прозорі умови для ведення бізнесу та інвестування. На Дніпропетровщині вже працює інвестиційний центр. Тут кожному інвестору надають персонального консультанта, який супроводжує його проект від ідеї до реалізації. Наразі відкриваємо індустріальний парк «Павлоград». Це зручний майданчик для створення нового виробництва та вигідна пропозиція для інвестування», - наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Індустріальний парк «Павлоград» – це 250 га землі для відкриття нових підприємств. Він розташований в промисловому серці України – в Павлоградському районі Дніпропетровської області. Поруч проходить міжнародна траса, у Дніпрі є річковий та аеро порти. У радіусі 300 км від парку мешкає 17 мільйонів людей. Це 40% населення України. У цьому ж радіусі зосереджено 440 тисяч підприємств і організацій, на які припадає майже 50% прибутку всіх підприємств країни.

Індустріальний парк вже поділено на 7 секторів відповідно до профілю виробництв, які можна на них розташувати. Під машинобудування відведено 120 га землі, під виробництво будматеріалів – 50 га, переробку сільгосптоварів – 25 га, легку промисловість та Hi-tech технології – 20 га. Земельні ділянки чекають на своїх інвесторів.

«Ми намагаємося створити максимально комфортні умови для інвестора. Гарантуємо прозорість в оформлені документів та індивідуальний підхід в роботі. Від інвестора вимагаємо сплати податків, створення нових робочих місць та екочистоти виробництва. Така співпраця на користь як інвестору, так і регіону», - наголосив очільник керуючої компанії Індустріального парку «Павлоград» Олександр Коломійцев.

Згідно з концепцією індустріального парку, підприємства на його території мають бути зареєстровані в Павлоградському районі та створити щонайменше 50 нових робочих місць. Забруднюючі викиди в атмосферу заборонені.

Інвестори, які бажають створити підприємства на території індустріального парку «Павлоград», можуть звертайтеся до управляючої компанії за телефоном: 067 50 40 505.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...