App Store Google Play

На Дніпропетровщині відкрили найбільший в Україні індустріальний парк

13.02.2017 12:40
На Дніпропетровщині відкрили найбільший в Україні індустріальний парк

250 гектарів землі для створення нових виробництв та інвестицій. На Дніпропетровщині відкрили найбільший в Україні індустріальний парк. Цю ініціативу команди Валентина Резніченка одностайно підтримав Кабінет Міністрів України. Індустріальний парк допоможе створити близько 5 тисяч нових робочих місць, залучити понад 370 мільйонів доларів у розвиток промисловості регіону та отримати додаткові надходження до бюджетів всіх рівнів. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Завдання Президента України Петра Порошенка – створювати максимально прозорі умови для ведення бізнесу та інвестування. На Дніпропетровщині вже працює інвестиційний центр. Тут кожному інвестору надають персонального консультанта, який супроводжує його проект від ідеї до реалізації. Наразі відкриваємо індустріальний парк «Павлоград». Це зручний майданчик для створення нового виробництва та вигідна пропозиція для інвестування», - наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Індустріальний парк «Павлоград» – це 250 га землі для відкриття нових підприємств. Він розташований в промисловому серці України – в Павлоградському районі Дніпропетровської області. Поруч проходить міжнародна траса, у Дніпрі є річковий та аеро порти. У радіусі 300 км від парку мешкає 17 мільйонів людей. Це 40% населення України. У цьому ж радіусі зосереджено 440 тисяч підприємств і організацій, на які припадає майже 50% прибутку всіх підприємств країни.

Індустріальний парк вже поділено на 7 секторів відповідно до профілю виробництв, які можна на них розташувати. Під машинобудування відведено 120 га землі, під виробництво будматеріалів – 50 га, переробку сільгосптоварів – 25 га, легку промисловість та Hi-tech технології – 20 га. Земельні ділянки чекають на своїх інвесторів.

«Ми намагаємося створити максимально комфортні умови для інвестора. Гарантуємо прозорість в оформлені документів та індивідуальний підхід в роботі. Від інвестора вимагаємо сплати податків, створення нових робочих місць та екочистоти виробництва. Така співпраця на користь як інвестору, так і регіону», - наголосив очільник керуючої компанії Індустріального парку «Павлоград» Олександр Коломійцев.

Згідно з концепцією індустріального парку, підприємства на його території мають бути зареєстровані в Павлоградському районі та створити щонайменше 50 нових робочих місць. Забруднюючі викиди в атмосферу заборонені.

Інвестори, які бажають створити підприємства на території індустріального парку «Павлоград», можуть звертайтеся до управляючої компанії за телефоном: 067 50 40 505.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...