App Store Google Play

Активісти готують гарячу зустріч Вілкулу

12.02.2017 12:00
Активісти готують гарячу зустріч Вілкулу

Патріоти, учасники Революції Гідності та ветерани Україно-російської війни мають намір 13 лютого прийти на зустріч народного депутата від Опозиційного блоку Олександра Вілкула з працівниками Державного підприємства «Південмаш», заплановану на 17 годину в БК Машинобудівників (вул. Робоча 166-а).

Про це на своїй сторінці написав відомий у Дніпрі активіст, лідер ГО «Січ-Дніпро» Кирило Дороленко.

«Дуже символічно, що напередодні річниці Небесної сотні, до нас з гастролями вирішив заїхати Вілкул. І це вже не підспівування російському флешмобу на залізничному вокзалі, а планомірна робота по дискредитації Революції Гідності, закону про декомунізацію та озвучування проросійських тез на широкий загал», - обурений активністю криворізького політика, що останнім часом щедро сипле антиукраїнськими заявами, Дороленко.

Як відзначає громадський активіст, останнім часом в Дніпрі дуже сильно активізувалися антиукраїнські сили, які постійно намагаються мобілізувати своїх прихильників.

«А якщо ви про слідкуєте за висловлюваннями Вілкула, то помітили, що вони дуже сильно резонують з тезами поціновувачів руського міру. Вілкул в своїх виступах постійно за вуха притягує до економічних питань події на майдані, перейменування вулиць та міст, а зараз знову по сценарію весни 2014 року піднімає мовне питання, намагаючись внести розкол в суспільство. Звісно, він шукає максимально вразливу аудиторію, яка найбільше потерпає від економіки воюючої країни, для того,аби використати її в своїх власних реваншистських цілях». – пише Кирило Дороленко.

Логічно, що на зустріч з працівниками колись найпотужнішого державного підприємства регіону, розваленого в часи президентства Януковича і губернаторства самого Вілкула, жодного з патріотів чи захисників країни не запрошено.

«Пропоную йому таку нечемність по відношенню до учасників Революції гідності та Україно-російської війни пробачити і прийти без запрошення!», - закликав усіх небайдужих громадян Дороленко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...