App Store Google Play

Перший районний Центр допомоги учасникам АТО відкрився у Дніпрі

11.02.2017 09:45
Перший районний Центр допомоги учасникам АТО відкрився у Дніпрі

Де пройти реабілітацію, як отримати посвідчення учасника бойових дій, які документи подати для отримання землі, як оформити матеріальну допомогу – з цими та іншими питання демобілізовані можуть тепер звертатися до районного Центру допомоги учасникам АТО. Він відчинив двері в Шевченківському районі Дніпра. З ініціативою виступила Всеукраїнська спілка воїнів АТО – ідею підтримала команда Валентина Резніченка.

«Завдання Президента України Петра Порошенка – всебічна підтримка учасників АТО. Центр допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА працює майже півтора роки. За цей час накопичена велика база даних, реалізовано десятки проектів, підтримано тисячі людей. Такі Центри працюють сьогодні в кожному місті та районі Дніпропетровщини, наш позитивний досвід перейняли всі регіони України.Тепер і в одному з районів Дніпра відкриваємо перший районний Центр допомоги учасникам АТО. Сюди можуть звертатися бійці та їхні родини, волонтери», –  зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.  

Ідея народилася в активістів Всеукраїнської спілки воїнів АТО. Ініціативу підтримала ДніпроОДА. Мета – згуртувати АТОвців, їхні сім’ї та волонтерів.

«Центр допомоги учасникам АТО при ОДА допомагає вирішувати чимало проблем бійців. Цю добру традицію перейняли й відкрили районний Центр у Дніпрі. Тепер зможемо швидше та ефективніше вирішувати проблеми демобілізованих там, де вони живуть. Ми вже знаємо, як працювати і яка допомога може знадобитися військовим. Будемо робити все необхідне для вирішення будь-якого питання. Кожне звернення до Центру – це окрема людська доля, історія», – зазначив координатор Центру допомоги учасників АТО у Шевченківському районі Дніпра Віталій Матухно.

Новий районний Центр – по вулиці Грушевського, 70. Тут АТОвці можуть отримати юридичну консультацію, дізнатися, як пройти реабілітацію, оформити субсидію, матеріальну допомогу та посвідчення учасника бойових дій, оздоровити дітей, подати документи на отримання землі.
 «Центр – осередок надання допомоги не тільки АТОвцям, а й волонтерам.  Ці люди допомагають всім, але й самі потребують підтримки», – зазначив волонтер, голова громадської організації «Народна армія» Олександр Островський.

Колектив Центру поки що невеликий. Тут працюють три бійці та волонтер. Та вони готові прийняти до своєї команди всіх активних та небайдужих.
Адреса Центру допомоги учасникам АТО Шевченківського району: Дніпро, вул. Грушевського,70 (колишня К. Лібкнехта), Шевченківська райрада, тел.: (056) 749-65-46, (095) 631-71-76.

З будь-яких питань демобілізовані можуть звертатися і до Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА за адресою:Дніпро, пр. Поля, 1, 1-й поверх, тел.: (056) 742-86-62.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...