App Store Google Play

Державна підсумкова атестація: коли та які предмети здаватимуть школярі Дніпропетровщини

11.02.2017 11:15
Державна підсумкова атестація: коли та які предмети здаватимуть школярі Дніпропетровщини

Державна підсумкова атестація – не за горами. Школярі Дніпропетровщини готуються до контрольних. Вони пройдуть у травні-червні. Першими стартують учні четвертих класів, за ними – дев’ятикласники. Випускники ж 11-х класів складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання. Його результати зарахуються як державна підсумкова атестація. Про це під час прес-конференції розповіла заступник начальника управління департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОДА Наталія Олійник.

Першими державну підсумкову атестацію складатимуть учні 4-х класів. 15 травня малі напишуть контрольну з української мови та читання, а також математики.

«Діти напишуть звичайну підсумкову контрольну. Саме так радимо вчителям позиціонувати «державну атестацію». Ніяких слів, що лякають, на кшталт «іспит». Діти не мають відчувати стрес», – сказала Наталія Олійник.

Дев’ятикласники складатимуть тести 1 червня.

«Українська мова та математика – обов’язкові. Третій предмет обирають самі школи. Наприклад, одні учні складатимуть тест з англійської, інші – з географії», – сказала Наталія Олійник.

11-класники складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання. Обов’язкові тести – з української мови та літератури, математики чи історії на вибір. Третій предмет школярі визначають самі. Результати зараховуються як державна підсумкова атестація. Подати заявку на ЗНО можна до 17 березня. Для цього треба зареєструватися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Основна сесія ЗНО стартує 23 травня та триватиме до 16 червня.

Цьогоріч ЗНО проходитиме за 12 предметами. Абітурієнти складатимуть українську мову і літературу, історію України, математику, біологію, географію, фізику, хімію, англійську, німецьку, французьку, іспанську та російську мови.

Кожен абітурієнт має право складати тести максимум з 4 предметів. Обов’язкові дисципліни – дві: українська мова та література, математика або історія України на вибір. Ці предмети зарахують одночасно як державну підсумкову атестацію у школі та вступний іспит до вишу, тож здавати екзамени двічі не доведеться.

Теги: школа, ДПА, ЗНО

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...