App Store Google Play

Денисенко відповів Купрію стосовно відповідальності за політичні вчинки

11.02.2017 17:15
Денисенко відповів Купрію стосовно відповідальності за політичні вчинки

Народний депутат Андрій Денисенко відповів на закид колеги по ВР щодо політичної відповідальності самого Денисенка та міського голови Дніпра Бориса Філатова за слова нардепа Тетяни Ричкової, яку обидвоє дніпрян підтримали під час довиборів по 27 округу.

Приводом стала ранкова заява Віталія Купрія з вимогою публічної оцінки Денисенком та Філатовим заяви Тетяни Ричкової, яка публічно засудила блокаду транспортних шляхів з тимчасово окупованих територій.

"Я тебе, Віталію, теж на округ ставив і забезпечував політичну та іншу підтримку. Так що мені тепер пояснення давати чому ти кришуєш відомих у Дніпрі кримінальних забудовників Каснерів? Я тебе прошу, не опускайся до дріб'язкового срачу", - написав Денисенко на своїй сторінці в Фейсбук.

Загальновідомо, що саме Андрій Денисенко свого часу забезпечив висування маловідомого правозахисника з Кам'янського від політичної партії "БПП-Солідарність", а також підтримку цієї кандидатури адміністрацією Коломойського, на той час - очільника Дніпропетровської ОДА.

Наостанок Андрій Денисенко порадив колезі не збирати скалок по чужих очах, а відповідати за себе.
 
"Ми всі не бездоганні депутати: і ти, і я, і вона", - написав Денисенко, маючи на увазі Тетяну Ричкову.
 
На зауваження Купрія щодо того, що Оксана Томчук свого часу заради перемоги кандидата від демократичних сил зійшла з виборчих перегонів до Верховної Ради, Андрій Денисенко підкреслив, що діяльність Томчук на посаді керівника ДФС області є надзвичайно важливою і плідною.
 
"Оксана ліквідувала корупційні схеми в податковій. В області більше немає відкатів за повернення ПДВ, ліквідовані конвертаційні центри та мийки, прибрали побори з бізнесу, надходження до бюджету зросли удвічі! Для суспільства і держави це важливіше, ніж ще один кнопкодав у парламенті", - написав Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...