App Store Google Play

Денисенко відповів Купрію стосовно відповідальності за політичні вчинки

11.02.2017 17:15
Денисенко відповів Купрію стосовно відповідальності за політичні вчинки

Народний депутат Андрій Денисенко відповів на закид колеги по ВР щодо політичної відповідальності самого Денисенка та міського голови Дніпра Бориса Філатова за слова нардепа Тетяни Ричкової, яку обидвоє дніпрян підтримали під час довиборів по 27 округу.

Приводом стала ранкова заява Віталія Купрія з вимогою публічної оцінки Денисенком та Філатовим заяви Тетяни Ричкової, яка публічно засудила блокаду транспортних шляхів з тимчасово окупованих територій.

"Я тебе, Віталію, теж на округ ставив і забезпечував політичну та іншу підтримку. Так що мені тепер пояснення давати чому ти кришуєш відомих у Дніпрі кримінальних забудовників Каснерів? Я тебе прошу, не опускайся до дріб'язкового срачу", - написав Денисенко на своїй сторінці в Фейсбук.

Загальновідомо, що саме Андрій Денисенко свого часу забезпечив висування маловідомого правозахисника з Кам'янського від політичної партії "БПП-Солідарність", а також підтримку цієї кандидатури адміністрацією Коломойського, на той час - очільника Дніпропетровської ОДА.

Наостанок Андрій Денисенко порадив колезі не збирати скалок по чужих очах, а відповідати за себе.
 
"Ми всі не бездоганні депутати: і ти, і я, і вона", - написав Денисенко, маючи на увазі Тетяну Ричкову.
 
На зауваження Купрія щодо того, що Оксана Томчук свого часу заради перемоги кандидата від демократичних сил зійшла з виборчих перегонів до Верховної Ради, Андрій Денисенко підкреслив, що діяльність Томчук на посаді керівника ДФС області є надзвичайно важливою і плідною.
 
"Оксана ліквідувала корупційні схеми в податковій. В області більше немає відкатів за повернення ПДВ, ліквідовані конвертаційні центри та мийки, прибрали побори з бізнесу, надходження до бюджету зросли удвічі! Для суспільства і держави це важливіше, ніж ще один кнопкодав у парламенті", - написав Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...