App Store Google Play

Керівництво Дніпроводоканалу "хімічить" з тендерами завдаючи установі збитки

10.02.2017 17:00
Керівництво Дніпроводоканалу "хімічить" з тендерами завдаючи установі збитки

КП «Дніпроводоканал» через несподівану зміну умов тендеру втратив можливість заощадити велику суму коштів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в. о. заступника міського голови Дніпро Яніка Мерило.

«Дніпроводоканал» проводив тендер на закупівлю лабораторного посуду. Аж ось, коли до кінця тендеру залишилося три дні, зненацька зажадав від усіх учасників довідку ДФС про відсутність заборгованості. Хоча за законом її треба вимагати лише від переможця. ДФС за законом може її видавати протягом п'яти днів», - розповіла Яніка Мерило.

Тож фактично замовник залишив учасникам лише декілька днів на те, аби отримати довідку. «Дніпроводоканал» відхилив всі економічно вигідні пропозиції саме через відсутність довідки з податкової, хоча всі учасники оперативно подали лист про звернення до ДФС з метою отримання необхідної довідки. Зазначимо, три найкращі по ціні пропозиції давали економію до 55%.

Наразі замовник має намір укласти договір з переможцем, який не торгувався на аукціоні, і ціна якого майже не відрізняється від бюджету закупівлі.

«Дискваліфікація усіх учасників дала можливість перемогти ПНТП "Регіон". Ігноруючи можливість заощадження 55% економії,  ПНТП "" Регіон " пропонує заощаджень 1%», - розповіла Яніка Мерило.

Цікавим моментом є те, що лише цей учасник мав в пакеті пропозиції довідку від ДФС, отриману 19.01.2017, при цьому в ній зазначено, що мета її отримання є участь у тендері КП «Дніпроводоканал».

Тож, або ПНТП «Регіон» знав певні лазівки, або у цього учасника була інформація про кваліфікаційні вимоги раніше всіх.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...