App Store Google Play

До Дніпра реально залучити до 5 мільярдів доларів інвестицій у найближчі роки, - Панченко

10.02.2017 20:30
До Дніпра реально залучити до 5 мільярдів доларів інвестицій у найближчі роки, - Панченко

П’ять мільярдів доларів інвестицій, 100 тисяч робочих місць та близько мільйона туристів – такі показники вважає досяжними керівник Агентства розвитку Дніпра Володимир Панченко. Про це він заявив на своїй сторінці в соціальній мережі.

Попри песимістичні прогнози, досвідчений бізнесмен та історик бачить у реалізації бізнес-потенціалу Дніпра високі перспективи. Головна задача, за його словами – створити якірну інвестицію, наприклад, сучасний машинобудівний завод, для якого в місті є все необхідне: електрика, метали, транспортно-логістичні рішення, а найголовніше – кваліфікований персонал.

«Маємо досвід Словаччини, де у невеличке місто Жиліна був запрошений інвестор – Kia Motors – який при фактичних прямих інвестиціях менше 1 млрд. дол. дав країні понад 3 млрд. сукупних інвестицій. Бо з такими «якірними» проектами заходять разом допоміжні компанії, заходять конкуренти, заходять обслуговуючі компанії, підвищуються вимоги до підготовки кадрів…», - коментує плани Агенства Панченко.

Саме на подібному великому підприємстві та у сфері його забезпечення й обслуговування персоналу, на думку депутата Дніпровської міської ради, й будуть задіяні згадані 100 тисяч осіб.

Іншим напрямком інвестицій з вибуховим ефектом Панченко називає туризм.

«За даними World Travel &Tourism Council, частка туризму у світовому ВВП у 2015 р. склала 9,8 %, а кожне 11 робоче місце у глобальній економіці – у сфері туризму. Якщо ж повернутись до міста Дніпра та регіону, то ми навіть не уявляємо, про що йде мова. За даними Головного управління статистики у Дніпропетровській області, останні два роки, кількість іноземних туристів дорівнює НУЛЮ, в той час, як за неофіційними даними митного контролю лише аеропорту (офіційні дані вони не надають), у місто в якості туристів прибуло 7000 іноземців», - наводить приклад Володимир Панченко.

Альтернативним джерелом даних для роботи, може виступати туристичний барометр. Прикладом вдалого впровадження такого способу ведення даних є барометри Львову та Одеси.

«Агентство розвитку Дніпра готує проект такого туристичного барометру, який об’єднає неофіційні статистичні дані та доведе, що «пацієнт скоріше живий, аніж мертвий» і туризму у Дніпрі бути!», - переконує дніпровський депутат.

Нагадаємо, минулого року Агентсво розвитку Дніпра провело попередній етап відбору бізнес-проектів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...