App Store Google Play

Дніпровські проблемні підлітки завітали на патріотичну екскурсію до музею полку «Дніпро-1»

10.02.2017 16:40
Дніпровські проблемні підлітки завітали на патріотичну екскурсію до музею полку «Дніпро-1»

Для підлітків, які знаходяться на обліку в ювенальній поліції Дніпропетровської області, з метою патріотичного виховання, була організована екскурсія до полку патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро-1». Про це повідомила прес-служба КП «Муніципальна гвардія», передає Дніпроград.

Подібні зустрічі та екскурсії стали традиційними за ініціативи народного депутата Андрія Денисенка.

Екскурсію почали з вшанування пам`яті загиблих воїнів батальйону «Дніпро-1», що ціною свого життя зупинили ворога на підступах до нашої області. Потім проблемним підліткам показали і експозицію світлин, що зображують, який раніше вигляд мало місце розташування добровольчого батальйону «Дніпро-1».

Підлітків запросили до музею, який бійці створили своїми руками. В ньому зібрані речі, які були привезені з фронту, серед них і такі, які врятували життя своїм власникам. Наприклад, воїнська форма, в якій боєць вийшов з Іловайського «котла» цілим та не ушкодженим.

Окрему лекцію для підлітків провів директор КП «Патріот» Ігор Куліковський. Говорили про силу духу, про віру у перемогу, і про те, що майбутнє нашої країни залежить від кожного з нас.

«Поспілкувавшись с цими хлопцями, я вже бачу – третина з них вже ніколи не повернеться до минулого, тобто «рецидиву» не буде. Тут вони відчули, що захист Вітчизни – це найпочесніша справа. Тому домовились про подальше спілкування», - додає Ігор Куліковський.

Окрім того, підліткам провели майстер-клас із збирання та розбирання автомату Калашникова, гвинтівок та пістолетів. До інструктажу долучився Микита Чуркін, боєць полку «Дніпро-1». Підлітки уважно слухали інструктора, намагаючись запам`ятати послідовність дій.

«Я дуже гарно розумію цих хлопців, і розумію чому вони потрапили в складну життєву ситуацію. Просто поруч не було ані батьків, ані наставників. Я сам сирота, але мене виховав мій тренер, долучив до спорту та прищепив відчуття любові та патріотизму до своєї країни. Тому я тут»,- каже Микита Чуркін.

Під час екскурсії підліткам показали і військові броньовані машини, які побували в бою. Хлопці ретельно вивчали бойову техніку та слухали реальні історії з життя бійців. А потім зробили багато фото на пам'ять.

«Так сталося, що діти, які живуть у віддалених районах нашої області, нібито знаходяться у вакуумі. Їм нічим себе зайняти, ось і виникає бажання направити свою енергію не туди, куди треба. Більшість з цих дітей з неповних сімей, або живуть у прийомних сім'ях. А у батьків не вистачає ані грошей, ані часу аби привести дитину до міста, та показати всі барви нормального життя. Тому ми взяли на себе відповідальність за майбутнє цих дітей», - говорить Катерина Гопайца депутат Шевченківської районної у місті Дніпро ради.

Екскурсію завершили у храмі, який побудували заради пам'яті про тих, хто віддав своє життя за спокій та свободу українців, і за тих, хто і сьогодні охороняє нашу землю.

І традиційно наприкінці екскурсії дітям подарували смачні подарунки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...