App Store Google Play

Дніпровські проблемні підлітки завітали на патріотичну екскурсію до музею полку «Дніпро-1»

10.02.2017 16:40
Дніпровські проблемні підлітки завітали на патріотичну екскурсію до музею полку «Дніпро-1»

Для підлітків, які знаходяться на обліку в ювенальній поліції Дніпропетровської області, з метою патріотичного виховання, була організована екскурсія до полку патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро-1». Про це повідомила прес-служба КП «Муніципальна гвардія», передає Дніпроград.

Подібні зустрічі та екскурсії стали традиційними за ініціативи народного депутата Андрія Денисенка.

Екскурсію почали з вшанування пам`яті загиблих воїнів батальйону «Дніпро-1», що ціною свого життя зупинили ворога на підступах до нашої області. Потім проблемним підліткам показали і експозицію світлин, що зображують, який раніше вигляд мало місце розташування добровольчого батальйону «Дніпро-1».

Підлітків запросили до музею, який бійці створили своїми руками. В ньому зібрані речі, які були привезені з фронту, серед них і такі, які врятували життя своїм власникам. Наприклад, воїнська форма, в якій боєць вийшов з Іловайського «котла» цілим та не ушкодженим.

Окрему лекцію для підлітків провів директор КП «Патріот» Ігор Куліковський. Говорили про силу духу, про віру у перемогу, і про те, що майбутнє нашої країни залежить від кожного з нас.

«Поспілкувавшись с цими хлопцями, я вже бачу – третина з них вже ніколи не повернеться до минулого, тобто «рецидиву» не буде. Тут вони відчули, що захист Вітчизни – це найпочесніша справа. Тому домовились про подальше спілкування», - додає Ігор Куліковський.

Окрім того, підліткам провели майстер-клас із збирання та розбирання автомату Калашникова, гвинтівок та пістолетів. До інструктажу долучився Микита Чуркін, боєць полку «Дніпро-1». Підлітки уважно слухали інструктора, намагаючись запам`ятати послідовність дій.

«Я дуже гарно розумію цих хлопців, і розумію чому вони потрапили в складну життєву ситуацію. Просто поруч не було ані батьків, ані наставників. Я сам сирота, але мене виховав мій тренер, долучив до спорту та прищепив відчуття любові та патріотизму до своєї країни. Тому я тут»,- каже Микита Чуркін.

Під час екскурсії підліткам показали і військові броньовані машини, які побували в бою. Хлопці ретельно вивчали бойову техніку та слухали реальні історії з життя бійців. А потім зробили багато фото на пам'ять.

«Так сталося, що діти, які живуть у віддалених районах нашої області, нібито знаходяться у вакуумі. Їм нічим себе зайняти, ось і виникає бажання направити свою енергію не туди, куди треба. Більшість з цих дітей з неповних сімей, або живуть у прийомних сім'ях. А у батьків не вистачає ані грошей, ані часу аби привести дитину до міста, та показати всі барви нормального життя. Тому ми взяли на себе відповідальність за майбутнє цих дітей», - говорить Катерина Гопайца депутат Шевченківської районної у місті Дніпро ради.

Екскурсію завершили у храмі, який побудували заради пам'яті про тих, хто віддав своє життя за спокій та свободу українців, і за тих, хто і сьогодні охороняє нашу землю.

І традиційно наприкінці екскурсії дітям подарували смачні подарунки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...