App Store Google Play

До Дніпра у серпні завітає українська молодь діаспори

10.02.2017 14:00
До Дніпра у серпні завітає українська молодь діаспори

Близько ста учасників із різних країн світу з’їдуться у серпні в Дніпро на міжнародний форум, який вже шостий рік поспіль організовує в Україні Світовий Конгрес Української молоді. У нашому місті подібне зібрання відбувається вперше. Про це на прес-конференції у приміщенні міської ради розповів міський голова Борис Філатов, передає Дніпроград з місця подій.

Щороку представники Світового Конгресу Української молоді  збирають лідерів та активiстiв українських молодіжних організацій діаспори, щоб згуртувати їх довкола ідеї кoнсoлiдацiï та об’єднання світового українства і розбудови міжнародних структур.

"Це історичний момент у нашому місті. Нам дуже приємно, що цього року молодь діаспори прийматиме саме Дніпро, адже останнім часом наше місто є символом нової політичної нації. Ми чекаємо гостей з усього світу. Безперечно, це ті люди, які люблять Україну, незважаючи в якій країні світу вони проживають», - наголосив Філатов.

Президент Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій Мирослав Гочак сподівається, що завдяки форуму тисячі молодих українців дізнаються про життя та діяльність української молоді в діаспорі, їхню культуру та традиції, про участь у спеціальних програмах підтримки, оскільки на сучасному етапі становлення української держави важливо ефективно використати капітал знань та можливості діаспори.

«Форум української молоді діаспори вперше відбудеться на східній частині країни. Важливо наразі інвестувати в молодь діаспори - це є основним носієм та лобістом українських національних інтересів за кордоном. Протягом роботи Форуму будемо знайомитися з громадськими організаціями та владою. Відкривати нові можливості для співпраці», - розповів Мирослав Гончак.

Дніпро є одним з міст, яке найближче розташоване до зони бойових дій. Тому цьогоріч організатори заходу збираються зробити акцент на розповсюдженні інформації про ситуацію на Сході.

«Дуже важливо, що цього року форум відбудеться саме в Дніпрі. Це принциповий вибір. Молодь, яка за походженням з України, приїде до міста для того, щоб поговорити про можливості співпраці. Аби розвинути формат проекту, цьогоріч ми підготували програму стажувань для молоді з різних країн в органах влади, медіа, місцевого самоврядування. Ми хочемо аби гості краще дізналися про ситуацію в нашій країні і могли доносити її всьому світу з перших вуст», - розповів заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема.

Фахівці сподіваються, що завдяки Форуму українці зрозуміють, що культура, традиції та звичаї - це міст, який з’єднує нашу молодь із діаспорою та надає великий капітал досвіду.

«Коли обиралося міста для проведення цього форуму, мені дуже приємно, що ми зупинилися саме на Дніпрі. Адже це місто стало стіною захисту для всієї країни. Саме від Дніпра Східна частина України, де відбувається збройний конфлікт, отримала найбільше допомоги», - наголосив народний депутат України Дмитро Лубінець.

Під час прес-конференції представники Форуму українськох молоді діаспор подарували Борису Філатову іграшкового янгола, якого власноруч зробили діти української діаспори. Таких янголят молодь розповсюджує по всьому світу, розповідаючи про Україну.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...