App Store Google Play

Чи готова Дніпропетровщина до надзвичайних ситуацій: результати перевірок

10.02.2017 15:40
Чи готова Дніпропетровщина до надзвичайних ситуацій: результати перевірок

Тільки на половину Дніпропетровська область може гарантувати повноцінний захист населення в спеціальних захисних спорудах, а за словами начальника управління цивільного захисту Дніпропетровської ОДА Сергія Коваленко на місцевому рівні питання евакуації минулоріч також вирішені не в повному обсязі, передає Дніпроград.

«Особливу увагу потрібно звернути на відповідність сучасним реаліям розрахунків транспортного, продовольчого та медичного забезпечення, у мирний та військовий час. Необхідно обладнати приміщення збірних евакопунктів, пунктів прийому еваконаселення відповідно до вимог законодавства», - каже Сергій Коваленко.

За словами стан готовності фонду захисних споруд Дніпропетровщини на такому рівні:

-готові до використання за призначенням – 189 захисних споруд, що складає лише 11% від загальної кількості.

-частково готові – 735 захисних споруд, 46% від загальної кількості.

-не готові – 675 захисних споруд, 43% від загальної кількості.

На 1 січня 2017 року проведено інвентаризацію 947 захисних споруд із 1599, які знаходяться на обліку (59,2% від загальної кількості). Як з'ясувалося, серез них 477 державної (46,2 %) 335 комунальної (33.6 % в) та 135 приватної форми власності (50 %).

За підсумками проведення у 2016 році технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту повністю завершено інвентаризацію у містах: Тернівка, Синельникове, Вільногірськ, Покров та районах: Синельниківському, Межівському, Павлоградському, Солонянському, Юр’ївському. Найгірший стан справ з проведенням інвентаризації у містах: Дніпро(з 309 перевірено лише 158), Камянське та районах: Васильківському, Широківському. До цього часу навіть не розпочато інвентаризацію у Царичанському районі.

З приводу радіаційного та хімічного захисту населення, Сергій Коваленко, зазначив, що у 2016 встановлено систему радіаційного контролю - три точки у містах Нікополь, Покров та Нікопольському районі, що дає можливість здійснювати постійний контроль за станом радіаційної обстановки та своєчасно реагувати на будь-які зміни радіаційного фону.

Для того, аби поліпшити забезпечення засобами індивідуального захисту органів дихання, за рахунок обласного бюджету придбано: респіратори -  40 тис. штук на загальну суму 180 тис. грн, а для керівного складу цивільного захисту області - 400 штук сучасних протигазів на суму 941 тис. грн.

Додамо, що на території області функціонує 105 хімічно небезпечних об’єктів, із них: І ступеня – 9 об’єктів, ІІ – 22, ІІІ – 23, ІV – 51.

Загалом у 2016 році на матеріальне забезпечення заходів у сфері захисту обласного бюджету було виділено близько 8 млн грн. За ці кошти було придбано сучасне аварійно-рятувальне обладнання, спеціальне майно та пожежно-технічне обладнання, а також засоби для розгортання мобільного штабу з ліквідації НС.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...