App Store Google Play

Через що в області гинуть сотні мешканців: статистика надзвичайних ситуацій

10.02.2017 13:40
Через що в області гинуть сотні мешканців: статистика надзвичайних ситуацій

Минулоріч більше 60 осіб Дніпропетровщини загинуло на водних об’єктах, в пожежах – 173 людини. 10 лютого в приміщенні ДніпроОДА працівники ДСНС доповіли через що саме гинуть мешканці Дніпропетровщини, передає Дніпроград.

За словами начальника управління цивільного захисту Дніпропетровської ОДА Сергія Коваленко у 2016 році в області зареєстровано 8 надзвичайних ситуацій, в яких загинуло 18 осіб, з них 2 дитини. В 2015 надзвичайних ситуацій зареєстровано 5, а загинуло16 осіб з них 4 дитини.

Серед причин виникнення надзвичайних ситуацій мали місце такі:              

 

2016 рік

2015
рік

пов’язані з отруєнням людей токсичними або іншими речовинами

2

у наслідок пожежі, вибуху у будівлі або споруді житлового призначення

3

3

пов’язані з екзотичним та особливо небезпечним інфекційним захворюванням людей (окремі випадки), захворювання на сказ

1

пожежі, вибуху (можливості вибуху) виявлених вибухонебезпечних предметів (застарілих боєприпасів)

1

установлення вибухового пристрою у багатолюдному місці, установі (організації, підприємстві), житловому секторі,

1

у наслідок аварії автомобільного транспорту на шляхах загального користування

2

усього

8

5

 

За даними начальника ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області у 2016 році в області виникло 9 569 пожеж, що більше на 14,1% від 2015 року - 8 383 випадків, в яких у 2016 загинуло 173 осіб, а врятовано 146.

Через пірнання у воду у небезпечних місцях, необережне поводження при рибній ловлі тощо загинуло  62 мешканця, з них 6 дітей Дніпропетровщини, а врятовано 13, з яких 4 дитини.

Серед позитивної динаміки минулого року є дані статистики пожеж і лісах. Відтак, у лісах області виникло і було ліквідовано 163 лісові пожежі, що порівнянно з 2015 на 68 випадків менше.

Проте завдяки роботі рятувальників області вдалося уникнути резонансних подій на об’єктах життєзабезпечення області за рахунок запобіжних заходів, які було вчасно прийнято на засіданнях регіональної комісії ТЕБ і НС.

Рятувальники закликають мешканців вберігати власне життя і уникати перелічених вище подій, що провокують нещасні випадки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...