App Store Google Play

У Дніпрі розповіли про впровадження інноваційних проектів

09.02.2017 17:00
У Дніпрі розповіли про впровадження інноваційних проектів

Сьогодні, 9 лютого, на прес-конференції в. о. заступника міського голови Яніка Мерило розповіла про впровадження інноваційних проектів у Дніпрі. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Дніпро стрімко випереджає інші міста України у впровадженні новітніх інноваційних проектів. Так, в місті розпочало роботу та відкрилося представництво некомерційного національного інкубатора 1991 Open Data Incubator.

«Поява інкубатора в Дніпрі допомагає активізувати ІТ-спеціалістів, розробляти та інтегрувати у державні структури корисні стартапи. Таким чином ми робимо місто та регіон більш комфортним для громадян», - розповіла Яніка Мерило.

Нещодавно завершилася програма навчання комп’ютерної грамотності для учасників АТО і переселенців "Вікно можливостей".

«Ми провели програму за естонською моделлю «Вікно можливостей». Суть проекту полягає в тому, щоб навчити азів користування комп'ютерами. Крім Дніпра, ця програма також діє в Харкові та Львові. Загалом навчання пройшли близько 500 переселенців та учасників АТО», - розповіла фахівець.

Також перша група дітей учасників АТО пройшла 3-місячне навчання основам робототехніки.

«Дітям показали як друкувати речі на 3D-принтері, керувати роботами, дронами, марсоходами. Окрім того, малеча створювала власні винаходи. Ми відкрили для дітей маленьку країну чудес – ІТ-технологій», - підкреслила в. о. заступника міського голови.

Згадала вона і про цілу низку інших програм, зокрема заміри пасажиропотоку в громадському транспорті, оцифрування міста за допомогою дронів та багато іншого.

Яніка Мерило нагадала, що в міській раді Дніпра продовжують приймати заявки на участь у проекті Партиципаторного бюджету і чекають на нові пропозиції, які небайдужі представники громади готові співфінансувати разом з бюджетом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...