App Store Google Play

Науковий парк, менторські сесії, хакатони та конгрес-центр: у Дніпрі створюють екосистему для ІТ-інновацій

09.02.2017 15:20
Науковий парк, менторські сесії, хакатони та конгрес-центр: у Дніпрі створюють екосистему для ІТ-інновацій

Сьогодні, 9 лютого, на прес-конференції у приміщенні міської ради директор КП «Агентство розвитку Дніпра» Володимир Панченко розповів про залучення інвестицій та створення екосистеми для ІТ-інновацій у Дніпрі. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

«Ми прагнемо аби Дніпро стало справжнім містом інновацій та ІТ-технологій. Ми хочемо надати можливість для перетворення інновацій у стартап-проекти, які швидко та ефективно можуть бути впроваджені у виробництво. Тісна співпраця креативної молоді, досвідчених фахівців та бізнес-інвесторів створить унікальне середовище, в якому народжуються і розвиваються передові проекти. А застосування результатів наукових новацій дозволять отримувати якісно нові результати», - зазначив Володимир Панченко.

Так, вже п'ятий рік у Дніпрі проходять ІТ-конференції ITEM.

«Конференція була заснована, аби розвинути ІТ-сферу у місті. Спочатку це були наукові семінари для місцевих ІТ-фахівців. Сьогодні ІТЕМ вважається найбільшою галузевою подією в країні. Адже в ній беруть участь більше тисячі учасників з дев’яти країн світу. Аби навчити майбутніх спеціалістів до нас приїжджають провідні фахівці з США, Ізраїлю та Європи», - розповіла засновник конференції ITEM Анна Іжевська.

Також  Агентство розвитку ініціювало проведення у Дніпрі День хакатонів і менторських сесій.

«Захід відбудеться 20-21 травня  під час Днів Європи. Одночасно будуть проходити чотири сесії інкубацій. Дві з них пов’язані з ІТ-сферою, а дві –  це бізнес технології», - анонсував подію Панченко.

Крім того, вже в травні в спецвипуску відомого українського журналу «Business Ukraine» вийде інформація про бізнес-платформи Дніпра.

«В журналі розкажуть максимально інформації про бізнес-інфраструктуру міста. Цей журнал розповсюджуватиметься в посольствах, університетах та філіалах міжнародних компаній. Це один з кроків аби популяризувати Дніпро не тільки на місцевому рівні, а й розрекламувати місто на зовнішньому ринку», - наголосив Панченко.

Також фахівці працюють над створенням у Дніпрі інноваційного конгрес-центру для великих івентів.

«Цей центр має вміщувати величезну кількість людей – 10 тисяч осіб. Місто повинно мати місце, де б відбувалися важливі інвесторські події», - наголосив директор КП «Агентство розвитку Дніпра».

Незабаром у міста має з’явитися Індустріальний парк з особливою зоною для розміщення промислових підприємств нового екологічного типу і бізнес-акселерації ІТ-стартапів.

«Індустріальний парк є дієвим інструментом залучення інвестицій, розвитку бізнесу, створення нових робочих місць, і утворення такого промислового майданчика є пріоритетним напрямком роботи для місцевої влади», - зазначив Панченко.

Серед планів на майбутнє також створення модернізованого Наукового парку.

«Це технологічний кампус на базі університету. Вже сьогодні маємо декілька зацікавлених осіб у його створенні. Тому впевнені, що такий парк буде і в нашому місті», - розповів експерт.

 

Теги: розвиток, ІТ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...