App Store Google Play

Директор Дніпропетровського РУ ПриватБанк підбив підсумки роботи банку в новому форматі

09.02.2017 13:00
Директор Дніпропетровського РУ ПриватБанк підбив підсумки роботи банку в новому форматі

Сьогодні, 9 лютого, на прес-конференції в інформаційному агентстві "Мост-Дніпро" директор Дніпропетровського РУ ПриватБанк Володимир Мацак підбив підсумки роботи банку в новому форматі. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

За словами Володимира Мацака ПриватБанк прагне створити максимально комфортні умови обслуговування для кожного клієнта. За інформацією, кількість депозитів фізичних осіб зменшувалася до 26 грудня, після чого знову спостерігалося зростання.

"Ми бачимо ПриватБанк, як кращий ощадний банк в Україні і плануємо працювати в основному з фізичними особами, фізичними особами-підприємцями та МСБ. ПриватБанк сьогодні - це 40% депозитів фізичних і юридичних осіб, 60% всіх платежів, 70% кредитних карт і кращі ІТ- технології", - розповів Мацак.

Зокрема, з початку поточного року мешканці Дніпропетровщини довірили ПриватБанку 18 млрд. гривень своїх заощаджень. Заступник директора Дніпропетровського РУ ПриватБанку Ольга Журавльова підкреслила: сектор корпораційних клієнтів зростає, особливо в сегменті по розміщенню коштів місцевих бюджетів.

"У Дніпропетровському регіоні в новому році органи місцевої влади, - Павлоград, Новомосковськ, Тернівка та ін., відкрили депозитні рахунки і розмістили в ПриватБанку 152 млн. грн. вільних коштів", - розповіла Журавльова.

Також, на Дніпропетровщині в рамках програми "Україна успішного бізнесу" вже профінансовано 648 проектів на суму понад 61,2 млн. грн. Планується видати 2 млрд грн кредитів та створити до 1 млрд. робочих місць.

Ольга Журавльова також наголошує, що наразі в області в ПриватБанку вільно понад 100 вакантних робочих місць.

"Через інформаційний шум всі навколо думають, що в мережі ПрмватБанку масове скорочення штату. Офіційно заявляємо, що це не правда. Запрошуємо всіх талановитих і охочих працювати до нас в дружній колектив", - зазначила Журавльова.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...