App Store Google Play

Чотири серії документального фільму про лауреатів фесту «Пісні, народжені в АТО» зняли на Дніпропетровщині

09.02.2017 11:40
Чотири серії документального фільму про лауреатів фесту «Пісні, народжені в АТО» зняли на Дніпропетровщині

Подвиг, музика, людяність – вони знайшли місце у багатосерійному документальному фільмі, який знімають на Дніпропетровщині. Стрічка – про лауреатів всеукраїнського фестивалю «Пісні, народжені в АТО». Новий проект – від команди Валентина Резніченка. Зйомки тривають.

«Пісні, народжені в АТО, продовжують жити. Ми провели перший в Україні фестиваль АТОшних пісень, записали та презентували на столичній сцені перший в Україні диск, лауреати фесту подорожують країною із гастролями. Композиції, народжені на передовій, уже знають тисячі українців, а ось про самих виконавців розказано небагато. Команда ДніпроОДА вирішила зняти документальний фільм про цих хлопців. Зйомки тривають», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Телеверсія проекту «Пісні, народжені в АТО» – багатосерійна. Кожна серія – півгодини. У 30 хвилинах – правдива життєва історія солдатів, сержантів, старшин, офіцерів, добровольців і волонтерів.

Сергій Свинарчук – один із героїв фільму. На минулорічному пісенному фестивалі чоловік виступав із композицією «25 бригада», яка народилася в зоні АТО під час наряду. Зізнається, пропозиція знятися в документальному фільмі була несподіваною. Це його дебютні зйомки.

«Головні герої – не просто лауреати фестивалю АТОшних пісень. Це, у першу чергу, звичайні люди. Переважна більшість з них до 2014-го не була кадровими військовими. Та це не завадило їм стати захисниками країни, – каже Сергій Свинарчук. – Це правдива і особиста розповідь про просту людину, яка боронила східні рубежі України і складала про це пісні».

Ще одна серія присвячена 38-річному Володимиру Полєшку з Харківської області. На Сході України він воював у складі 93-ї окремої механізованої бригади командиром БМП. Згадує, брав участь у багатьох боях, пам’ятний – звільнення Пєсок у липні 2014-го.

«ДніпроОДА на правильному шляху. Молодці, що вирішили зняти такий фільм. Мені цікаво дізнатися про кожного, з ким боронив Україну, з ким стояв на одній сцені. Кожен герой розказує свою історію в невимушеній атмосфері, неначе на кухні за чашкою кави», – ділиться враженнями Володимир Полєшко.

Фільм записують у професійній студії. У стрічці багато музики, використовуються архівні фото та аматорське відео самих АТОшників.

Уже знято кілька серій. Першими героями документальної кінострічки стали лауреати першого всеукраїнського фесту Юрій Сусло та В’ячеслав Купрієнко.

У зйомках фільму візьмуть участь і виконавці другого фестивалю АТОшних пісень, який пройде весною 2017-го.

Прем’єра фільму – цьогоріч. Першими її побачать жителі Дніпропетровщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...