App Store Google Play

Затриманому на хабарі прокурору з Кривого Рогу суд визначив заставу у 96 тисяч замість 1,6 мільйона

08.02.2017 13:20
Затриманому на хабарі прокурору з Кривого Рогу суд визначив заставу у 96 тисяч замість 1,6 мільйона

Херсонський міський суд обрав прокурору Криворізької місцевої прокуратури №3 запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 24 березня, визначивши можливість внести заставу у розмірі 96 тис грн. Про це повідомляє Дніпроград х посиланням на "Наші Гроші".

Прокурор був затриманий ввечері 26 січня під час отримання $3 тис хабара (84 тис грн) за зняття арешту з автомобіля марки «Skoda Rapid». Наступного дня йому було пред’явлено підозру по ч.3 ст.368.

Підозрюваний прокурор у суді не заперечив факт отримання грошей. Разом з тим він вказав, що не згоден з правовою кваліфікацією його дій (частина 3 ст.368, зокрема, передбачає вимагання хабара).

Військова прокуратура Херсонського гарнізону просила суд арештувати підозрюваного, встановивши йому заставу у розмірі 1,6 млн грн. Прокурори мотивували це тим, що його вина повністю підтверджується зібраними доказами; при цьому у випадку, якщо підозрюваний зможе вийти з-під варти, то він матиме змогу впливати на свідків, отримає доступ до службових документів та матиме можливість їх знищити, змінити чи приховати, а також існує ризик, що він буде переховуватися.

Також військові прокурори вказали, що існують підозри вважати, що затриманий прокурор раніше вже брав хабарі і незаконно збагачувався за рахунок третіх осіб. Відтак, маленький розмір застави буде неефективним.

Суд, визначаючи розмір застави, зазначив, що розмір застави не може бути завідомо непомірним для підозрюваного, а, оскільки суд не отримав доказів значних статків підозрюваного, то визначив йому 96 тис грн застави.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...