App Store Google Play

У Дніпрі два дні вояки Нацгвардії битимуть одне одного за правилами

08.02.2017 16:00
У Дніпрі два дні вояки Нацгвардії битимуть одне одного за правилами

8 січня в Дніпрі розпочався чемпіонат з рукопашного бою серед військовослужбовців Центрального оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України. Триватиме він два дні. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

«У нас є багато підрозділів, які виконують різні бойові завдання, але для військових Національної гвардії дуже важливо бути фізично підготовленими. Особливо – в рукопашному бою. Він може врятувати життя в різних ситуаціях: і на службі в місті, і при виконанні бойових завдань у зоні АТО», – зазначив начальник фізичної підготовки і спорту Центрального оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України в Дніпрі Іван Колеснік.
 
У чемпіонаті беруть участь 54 бійці з Дніпра, Кривого Рогу, Павлограда, Кропивницького, Кременчука, Полтави, Енергодара та Олександрії. 
 
«Ми разом з федерацією рукопашного бою організували цей захід. 54 учасники – це дуже добре. Я думаю, змагання будуть цікавими, а боротьба – серйозною», – уточнює начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Осипов. 
 
Цей чемпіонат є відбірковим. Дніпро представляють бійці з військових частин № 3021,№  3036 та № 3054. Хлопці налаштовані на перемогу.
 
«Настрій бойовий. Як спортсмену мені завжди хочеться бути першим. У своїх силах впевнений на всі сто, намагатимуся перемогти», – сказав військовослужбовець з частини № 3054 Артем Плієв.
 
Переможці місцевих змагань візьмуть участь у всеукраїнському чемпіонаті з рукопашного бою серед бійців Національної гвардії України, який відбудеться в Дніпрі першого березня. 
 
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...