App Store Google Play

У Дніпрі два дні вояки Нацгвардії битимуть одне одного за правилами

08.02.2017 16:00
У Дніпрі два дні вояки Нацгвардії битимуть одне одного за правилами

8 січня в Дніпрі розпочався чемпіонат з рукопашного бою серед військовослужбовців Центрального оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України. Триватиме він два дні. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

«У нас є багато підрозділів, які виконують різні бойові завдання, але для військових Національної гвардії дуже важливо бути фізично підготовленими. Особливо – в рукопашному бою. Він може врятувати життя в різних ситуаціях: і на службі в місті, і при виконанні бойових завдань у зоні АТО», – зазначив начальник фізичної підготовки і спорту Центрального оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України в Дніпрі Іван Колеснік.
 
У чемпіонаті беруть участь 54 бійці з Дніпра, Кривого Рогу, Павлограда, Кропивницького, Кременчука, Полтави, Енергодара та Олександрії. 
 
«Ми разом з федерацією рукопашного бою організували цей захід. 54 учасники – це дуже добре. Я думаю, змагання будуть цікавими, а боротьба – серйозною», – уточнює начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Осипов. 
 
Цей чемпіонат є відбірковим. Дніпро представляють бійці з військових частин № 3021,№  3036 та № 3054. Хлопці налаштовані на перемогу.
 
«Настрій бойовий. Як спортсмену мені завжди хочеться бути першим. У своїх силах впевнений на всі сто, намагатимуся перемогти», – сказав військовослужбовець з частини № 3054 Артем Плієв.
 
Переможці місцевих змагань візьмуть участь у всеукраїнському чемпіонаті з рукопашного бою серед бійців Національної гвардії України, який відбудеться в Дніпрі першого березня. 
 
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...