App Store Google Play

У Дніпрі активно борються з вуличною наркорекламою

08.02.2017 15:20
У Дніпрі активно борються з вуличною наркорекламою

Сьогодні, 8 лютого на прес-конференції у "Мост-Дніпро" активісти першого в Україні неформального руху по знищенню наркореклами розповіли, як боротися з пропагандою наркотиків. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

"Ми діємо повністю на громадських засадах. Зафарбовуємо наркорекламу там, де бачимо написи. Але свої обличчя поки що приховуємо. Ідея повинна бути значущою. Через знищення наркореклами ми зможемо знищити і наркодиллерів. Проте нам потрібна допомога кіберволонтерів, які б блокували розповсюдження наркореклами і на просторах Інтернету", - пояснює активіст неформального руху Артем.

Знищення таких написів має на меті протидію вуличній та інтернет-торгівлі наркоречовинами.

"Проблема полягає у тому, що 70% громадськості взагалі не розуміють, що ми робимо. Люди не бачать в цьому проблеми. Необхідно, щоб діяла також кіберполіція, аби свідомі громадяни могли б написати заяву чи то скаргу на вже створену наркорекламу у відповідні установи. І тоді б такі інтернет-сайти блокувалися б, як, наприклад, це робиться з педофілією", - зазначає волонтер Володимир.

Активісти працюють переважно у центральних районах міста. За один раз бригадою знищується близько 40-50-ти написів. На постійній основі у складі групи знаходиться 10 осіб. Фарбу купують у середньому за 36 грн/балончик. За один раз використовується близько семи балонів.

"В ідеалі, не треба, щоб усі небайдужі громадяни вступали в наші ряди. Просто побачив на своєму паркані напис: спайс, сіль, фен - замалював, або ж приніс нам фарбу - ми замалюємо самі. Креатив вітається".

Аби взяти участь у проекті, звертайтесь за телефоном: 098-897-16-54, неформальне товариство DRUGS OFF. Також до руху можна долучитися у соцмережах.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...