App Store Google Play

ФК Дніпро виплатив борги чинним гравцям і персоналу за весь минулий рік

08.02.2017 20:30
ФК Дніпро виплатив борги чинним гравцям і персоналу за весь минулий рік

«Дніпро» нарешті закрив борги перед чинними гравцями та персоналом за 2016 рік, заборгованість перед минулими членами команди залишається. Про це повідомили sportarena.com, передає Дніпроград.

До останнього часу у Дніпра були заборгованості за 11 місяців перед персоналом, а також солідні затримки по зарплаті перед чинними гравцями.

Як стверджує Sport Arena, днями керівництво кризового клубу виплатило персоналу та тим гравцям, які залишилися на контракті, всі гроші за минулий рік.

Таким чином, тепер клуб винен гроші всім співробітникам лише за січень у нинішнього року.

Цій виплаті посприяв продаж Андрія Блізніченка у «Карабюкспор» і трансфер Валерія Лучкевича у «Стандард», завдяки чому на рахунках Дніпра знову з'явилися гроші.

Що стосується боргів перед гравцями та тренерами, які раніше покинули клуб, то вони залишаються, і виплати навіть не починалися, що загрожує клубу новими санкціями. 

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Коломойський не збирається фінансувати Дніпро.

Нагадаємо, з Дніпра протягом сезону кілька разів знімали очки через борги перед колишніми гравцями і тренерами. В останній раз шість очок з клубу знімалися вчора за борги перед колишнім півзахисником команди Данило Соузою.

Також справа проти Дніпра розглядає ФІФА, яка може взагалі знизити клубі в класі прямо посеред сезону, якщо ситуація не налагодиться.

У турнірній таблиці УПЛ Дніпро йде на передостанньому місці - після зняття 12 балів, в активі команди Дмитра Михайленка залишилося лише 7 очок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...