App Store Google Play

До Дніпровського УЦОЯО не надійшло жодної заяви з області на участь в ЗНО

08.02.2017 12:00
До Дніпровського УЦОЯО не надійшло жодної заяви з області на участь в ЗНО

За два дні відкритої реєстрації на основну сесію ЗНО з Дніпропетровщині не надійшло ще жодної заяви. Така тенденція пов’язана з тим, що шкільні заклади повинні сформувати пакети усіх випускників і відправити. За добу з цим впоралася тільки Запорізька область. Про це повідомила директор Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова на прес-конференції у «Мост-Дніпро», передає Дніпроград.

6 лютого стартувала реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. За цей час Дніпровські школярі ще не встигли подати заяви.

«Специфіка в тому, що випускники цього року заповнюють форму у школах, а навчальний заклад відправляє повний пакет документів до нас, випускники минулих років, що бажають скласти ЗНО заповнюють і відправляють усе самостійно, проте зазвичай вони не поспішають робити це в перші ж дні», - зазначає Марина Горбенко-Хвастунова.

Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти обслуговує також і Запорізьку область і за даними центру саме вони в першу добу передали 22 заяви.

Окрім того, директор УЦОЯО повідомила, про те, що з майже 12 тис. абітурієнтів, що зареєструвалися на пробне ЗНО, майже всі оплатили участь, тільки 10 квитанцій залишилися на модерації через відсутність персональних даних.

«Поки, що ми не можемо зрозуміти, хто саме оплатив, але якщо не надійшла оплата від зареєстрованої особи, ми закриваємо її особистий кабінет, тому раджу абітурієнтам перевірити статус оплати пробного ЗНО, щоб якнайшвидше виявити, тих, хто не ідентифікував себе», - говорить Марина Горбенко-Хвастунова.

Експерт зазначила, що цього року рекордна кількість абітурієнтів вирішила випробувати свої сили саме на пробному ЗНО: 70% з усіх випускників 2017, що на 10-20% більше попередніх 5-ти років.

Нагадаємо, кожен абітурієнт має право складати тести максимум з чотирьох предметів. Обов’язкові дисципліни – дві: українська мова та література, математика або історія України на вибір. Ці предмети зарахують одночасно як державну підсумкову атестацію у школі та вступний іспит до вишу, тож здавати екзамени двічі не доведеться.

Основна сесія ЗНО стартує 23 травня та триватиме до 16 червня. Зареєструватися на участь в екзамені можна онлайн на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Докладніше про реєстрацію на ЗНО можна дізнатися за посиланням

Також додамо, що при вступі в ВНЗ цього року можна пред’явити сертифікат ЗНО 2016 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...