App Store Google Play

До Дніпровського УЦОЯО не надійшло жодної заяви з області на участь в ЗНО

08.02.2017 12:00
До Дніпровського УЦОЯО не надійшло жодної заяви з області на участь в ЗНО

За два дні відкритої реєстрації на основну сесію ЗНО з Дніпропетровщині не надійшло ще жодної заяви. Така тенденція пов’язана з тим, що шкільні заклади повинні сформувати пакети усіх випускників і відправити. За добу з цим впоралася тільки Запорізька область. Про це повідомила директор Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова на прес-конференції у «Мост-Дніпро», передає Дніпроград.

6 лютого стартувала реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. За цей час Дніпровські школярі ще не встигли подати заяви.

«Специфіка в тому, що випускники цього року заповнюють форму у школах, а навчальний заклад відправляє повний пакет документів до нас, випускники минулих років, що бажають скласти ЗНО заповнюють і відправляють усе самостійно, проте зазвичай вони не поспішають робити це в перші ж дні», - зазначає Марина Горбенко-Хвастунова.

Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти обслуговує також і Запорізьку область і за даними центру саме вони в першу добу передали 22 заяви.

Окрім того, директор УЦОЯО повідомила, про те, що з майже 12 тис. абітурієнтів, що зареєструвалися на пробне ЗНО, майже всі оплатили участь, тільки 10 квитанцій залишилися на модерації через відсутність персональних даних.

«Поки, що ми не можемо зрозуміти, хто саме оплатив, але якщо не надійшла оплата від зареєстрованої особи, ми закриваємо її особистий кабінет, тому раджу абітурієнтам перевірити статус оплати пробного ЗНО, щоб якнайшвидше виявити, тих, хто не ідентифікував себе», - говорить Марина Горбенко-Хвастунова.

Експерт зазначила, що цього року рекордна кількість абітурієнтів вирішила випробувати свої сили саме на пробному ЗНО: 70% з усіх випускників 2017, що на 10-20% більше попередніх 5-ти років.

Нагадаємо, кожен абітурієнт має право складати тести максимум з чотирьох предметів. Обов’язкові дисципліни – дві: українська мова та література, математика або історія України на вибір. Ці предмети зарахують одночасно як державну підсумкову атестацію у школі та вступний іспит до вишу, тож здавати екзамени двічі не доведеться.

Основна сесія ЗНО стартує 23 травня та триватиме до 16 червня. Зареєструватися на участь в екзамені можна онлайн на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Докладніше про реєстрацію на ЗНО можна дізнатися за посиланням

Також додамо, що при вступі в ВНЗ цього року можна пред’явити сертифікат ЗНО 2016 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...