App Store Google Play

Активісти СІЧ-Дніпро встановили меморіальну дошку кіборгу Сергію Петрову

08.02.2017 09:20
Активісти СІЧ-Дніпро встановили меморіальну дошку кіборгу Сергію Петрову

Сьогодні, 7 лютого, у Дніпрі встановили пам'ятну дошку загиблому бійцю Сергію Петрову. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив активіст Кирило Дороленко, передає Дніпроград.

Загинув Сергій Петров 18 січня 2015 року у боях за Донецький аеропорт, оборона якого тривала ще 4 дні. Сергій був рядовим бійцем у лавах зведеного загону 95-ої аеромобільної та 93-ої механізованої бригад. Він був серед тих справжніх бійців, кого за безмірну відвагу та мужність назвали "кіборгами". 

Тож через два роки після гибелі бійця на фасаді загально-освітньої школи №51 відкрили меморіальну дошку героїчному кіборгу Сергію Петрову. 

"Сергій Петров не дожив до дня народження всього 18 днів - йому мало б виповнитися 27 років. Сергій був громадянином нашої держави, він постав на її захист, як тільки виникла в тому необхідність. Він говорив своїм друзям, що просто не може вчинити інакше", - розповів Дороленко.

Кирило Дороленко зазначає, що увіковічити пам'ять бійця виявилося досить важкою та непростою процедорую. Та попри всі труднощі дошку встановлено саме у День народження Сергія.

"Я не міг уявити, скільки треба витратити зусиль і часу, щоб це відбулося. Не дивлячись ні нащо, на день народження Сергія дошка була встановлена. Не забуваймо хлопців", - наголосив активіст.

Нагадаємо, нещодавно у Дніпрі відкрито пам'ятну дошку загиблому бійцю Сергію Шевчуку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...