App Store Google Play

Зір британського фотографа пораненого в АТО відновлюється, - офтальмолог

07.02.2017 11:40
Зір британського фотографа пораненого в АТО відновлюється, - офтальмолог

Лікарі-офтальмологи спостерігають позитивну динаміку у лікуванні британського фотожурналіста Крістофера Нанна, який днями постраждав від обстрілу російсько-терористичними військами мирної Авдіївки. Про суттєві покращення у стані Крістофера Нанна розповів директор Дніпропетровської обласної спеціалізованої клінічної офтальмологічної лікарні, доктор медичних наук, заслужений лікар України Валерій Сердюк, передає Дніпроград з посиланням на прес-службу Міноборони України.

Наразі на праве око Крістофер бачить на 90%. Ліве око, яке було найбільше ушкоджене почало реагувати на світло, більше того, з відстані до метру Крістофер може порахувати пальці на руці.

«Зараз ми боремося з наслідками травми, щоб запобігти запалювальному процесу. За декілька днів, паралельно з цим, розпочнемо займатися відновлюванням функцій ока, адже для нас головне не лише зберегти його, а максимально відновити зір», - каже Валерій Сердюк.

Крістофер Нанн щиро вдячний всім хто брав та бере участь у його врятуванні. За його словами, він позитивно налаштований та почувається добре.

Пригадуючи події того дня, зауважує, що його не покидало дивне відчуття — для місцевих мешканців звуки розривів стали повсякденним явищем. Нагадаємо, він з колегою приїхали у гості до доброї знайомої мешканки Авдіївки Олени, й разом з нею провели звичний день пересічного жителя цього міста. Пили чай на кухні, поки вибуховою хвилею від снаряду не винесло усі вікна в квартирі. Він отримав поранення, а жінка померла.

Зазначимо також, що у військовому мобільному госпіталі в місті Покровськ військові лікарі обробили рани та повиймали з очей та обличчя Крістофера Нанна деякі уламки скла та пластика. Після чого було прийнято рішення про термінову евакуацію до Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...