App Store Google Play

Віталій Погосян закликав раптових захисників генерала Назарова відповісти за тиск на суд

07.02.2017 10:40
Віталій Погосян закликав раптових захисників генерала Назарова відповісти за тиск на суд

Адвокат Віталій Погосян оприлюднив офіційне звернення до офіцерів, що різко стали підтримувати обвинуваченого у справі загиблих військових і закликав до діалогу для роз’яснення їх дій, що чинять тиск на суд. Про це повідомляє Дніпроград, з посиланням на сторінку у Facebook Віталія Погосяна.

«10 лютого 2017 року, я адвокат Погосян В.Е. представник потерпілих по збитому ІЛ-76 по кримінальним провадженням відносно Назарова В.М. по ч.3 ст. 425 КК України та Плотницького В.Б. по ч.3 ст. 258 КК України, запрошую офіцерів прийняти участь в прес-конференції відносно недопустимості тиску на суд з боку посадових осіб держави», - пише правозахисник.

Саме до публічного і аргументованого діалогу він запрошує офіцерів оперативного командування "Схід", "Захід", Харківського, Запорізького, Рівненського облвійськоматів, начальника штабу-першого заступника командувача ракетних військ і артилерії Сухопутних військ Збройних Сил Україна Ярусевича Ю.М. та інших військовослужбовців, які за останній тиждень засвітилися в офіційних зверненнях та відкритих листах на підтримку обвинуваченого Назарова В.М. Окрім того, на прес-конференцію запрошуються рідні загиблих.

Нагадаємо, нещодавно Віталі Погосян вже засудив поведінку згаданих військових. 

«Своїми зверненнями посадовці в другий раз знищують 49 військовослужбовців, які загинули в літаку ІЛ-76, але вже не фізично, а морально», - пише адвокат.

Про місце та час прес-конференції обіцяє Віталій Погосян повідомити пізніше, але додає, що скоріш за все зустріч відбудеться у столиці України.

Нагадаємо, нещодавно у Дніпрі відкрили кримінальне впровадження відносно ватажка та двох командирів ЛНР у справі ІЛ-76, а генералу Назарову, що повів на вірну смерть військових, загрожує 8 років в'язниці.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...