App Store Google Play

Пропала дівчинка надихнула на створення комунальної рятувальної служби у Дніпрі

07.02.2017 13:20
Пропала дівчинка надихнула на створення комунальної рятувальної служби у Дніпрі

Сьогодні, 7 лютого, на прес-конференції у Zabeba.li депутат міської ради Дніпра Артем Хмельников розповів про ідею створення муніципальної аварійно-рятувальної служби в місті. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Ситуація зі зниклою в Дніпрі дівчинкою, яку шукали сотні городян, показала реальну неготовність служб до координації небайдужих людей. Депутат міськради Артем Хмельников подав проект рішення міськради про створення муніципальної аварійно-рятувальної служби.

«Коли зникла Аліса, пів міста вийшло на пошуки дівчинки. Але сили були задіяні не повноцінно, тому що не було чіткого розуміння майбутніх дій. Поліція казала, що це справа МНС, а МНС підкреслювали, що це не в їх компетенції. А добровольці і волонтери, які бажали допомогти, не мали чітких координаційних вказівок», - розповів Артем Хмельников.

Завданням служби має стати оперативна координація з боку міської влади при пошуку людей, аварійних та надзвичайних ситуаціях, а також координація усіх служб міста та активних громадян.  

«На сьогодні ми маємо потребу у певній групі людей, яка виконуватиме функцію комунікації з відповідними органами, небайдужими громадянами, волонтерами. Люди, які візьмуть на себе відповідальність за результати та процес роботи. Вони знатимуть усі інструкції майбутніх дій. Що не спричинить розгубленість та втрату часу», - наголосив Хмельников.

Депутат підкреслив, що майбутня рятувальна служба займатиметься не тільки порятунком зниклих дітей, а й виїжджатиме на допомогу різних видів надзвичайних ситуацій.

«Це стосується і ДТП, на яких потрібна додаткова сила, і гідрологічні та метеорологічні ситуації, нещасні випадки і так далі», - розповів депутат.

За проектом, в новому КП передбачено сім штатних одиниць.

«Звичайно мова йде про людей, яким виплачуватимуть зарплати, адже це справжня робота. Я розумію, що в місті є волонтери та небайдужі, але це справа добровільна. А ми хочемо створити надійне службу, яка повинна буде виконувати свої обов’язки, за що отримає грошові заохочення», - наголосив автор проекту.

Наразі ініціатори проекту розглядаються можливості існування запропонованої служби, наприклад, експерти пропонують створити підрозділ муніципальної поліції до якого входитиме рятувальна служба. На це проект планується виділити близько півмільйона гривень бюджетних коштів на рік.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...