App Store Google Play

Посол ЄС в Україні Хюг Мінгареллі відвідав Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

07.02.2017 14:20
Посол ЄС в Україні Хюг Мінгареллі відвідав Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

Сьогодні посол ЄС в Україні Хюг Мінгареллі відвідав Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Наше місто".

Він поспілкувався із керівництвом вишу, деканами факультетів і студентами, а також представниками ОДА. Представники різних наукових напрямків розповіли про свої проекти та діяльність ДНУ. Під час зустрічі було вирішено посилити співпрацю між дніпровським та європейськими вишами і науковими центрами.

"Ми переконалися, що у вашому університеті працюють висококваліфіковані професори. Дуже важливо, що дніпровські студенти мають можливість отримувати другу вищу освіту в країнах Європи і беруть участь у міжнародних наукових програмах. Викладачам вишів ЄС і ДНУ також потрібно регулярно ділитися досвідом один з одним", - зазначив Хюг Мінгареллі.

Під час круглого столу ректор ДНУ Микола Поляков подарував послу ЄС тритомник «Щоденники Олеся Гончара» і збірку науково-технічних праць.

"Візит Хюга Мінгареллі важливий для Дніпра в цілому. Гадаю, зустріч сприятиме подальшій співпраці з країнами ЄС та розвитку наукових зв’язків з міжнародними навчальними закладами", – підкреслив Микола Поляков.

Студенти мали змогу задати послу ЄС питання, які їх цікавили.

"Такі зустрічі дуже важливі для молоді. Гадаю, вони допоможуть нам розширити свій кругозір, дізнатися більше про ЄС та його структуру", – говорить студент четвертого курсу факультету міжнародної економіки Олексій Міненко.

За останні п’ять років ДНУ відвідали більш ніж 200 делегацій з наукових закладів Європи. Зокрема, університет плідно співпрацює з італійським вишем Ла Сапієнца. Завдяки цій співпраці в ДНУ з’явилося багато нових факультетів, навчання на яких відбувається на європейському рівні.

Теги: посол, ЄС

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...