App Store Google Play

Майже 300 бійців АТО завершили курси англійської від ДніпроОДА

07.02.2017 17:00
Майже 300 бійців АТО завершили курси англійської від ДніпроОДА

Вчити чи не вчити англійську? Учасники АТО не задаються цим питанням, натомість обирають нові курси іноземної мови. Унікальну можливість надає їм ДніпроОДА. На сьогодні навчання завершили та отримали сертифікати 260 бійців, ще 80 – продовжують курси. Хлопці упевнені, English – це шанс знайти нову роботу, побудувати успішну кар’єру, почати власний бізнес, покращити життя.

«Допомагаємо бійцям адаптуватися в мирному житті. Ідея народилася у 2015-му, коли із зони АТО повернулися перші демобілізовані. ДніпроОДА організувала для них освітні курси з програмування та вивчення англійської. Курси іноземної вже закінчили 260 військових, ще 80 – продовжують заняття. Приємно, що хлопці не припиняють навчання на півдороги. Нові групи формуються постійно, для цього достатньо залишити заявку у Центрі допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації», – підкреслив очільник Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Вільне володіння англійською сьогодні на часі. Це розуміє учасник АТО Дмитро Русецький. Тому й обрав для себе курси, організовані ДніпроОДА. Каже, знання іноземної відкривають широкі перспективи: дозволяють бути затребуваним на ринку праці, читати твори та цікаві статті мовою оригіналу.

«Я тільки на другому занятті, та мені подобається. Курси для початківців, все пояснюють зрозуміло. Щоб мати результат, головне – наполегливість і старання, – каже демобілізований. – Знання англійської потрібні мені для майбутньої професії у сфері IT. Ходжу ще на курси програмування. Іноземна завжди дає «галочку» при працевлаштуванні».

Навчання проходить на базі Центру іноземних мов English Time. Тут знають, як перетворити звичайні уроки, на захоплюючі заняття.

«Дізналися, що Центр допомоги учасникам АТО при ОДА організовує курси для демобілізованих. Не могли залишиться осторонь і запропонували свою допомогу. ОДА нашу ініціативу підтримала, – розказала директор Центру іноземних мов Тетяна Чорнопис. – Зараз у нас навчається одна група. Це 10 АТОшників початкового рівня. Хлопці активні, цілеспрямовані, заряджені на результат».

Заняття тричі на тиждень протягом чотирьох місяців. Усього – 48 уроків. За словами вчителів, лексичний запас після навчання збагатиться майже на 2,5 тисячі слів. Бійці зможуть вільно переповісти про себе, з кимось познайомитися та відчувати себе більш впевнено в англомовному середовищі.

Набір на освітні курси триває. Записатися можна в Центрі допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській ОДА за адресою: Дніпро, пр. Поля, 1 (колишній пр. Кірова), 1-й поверх, тел.: (056) 742-86-62. Курси безкоштовні.

Аби подати заявку, при собі слід мати посвідчення учасника бойових дій та документ, який підтверджує безпосередню участь в АТО.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...