App Store Google Play

Громадська екологічна рада зібралася у новому складі у Дніпрі

07.02.2017 09:20
Громадська екологічна рада зібралася у новому складі у Дніпрі

 

Сьогодні відбулися установчі збори Громадської екологічної ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Зелений світ".

За результатами голосування до нового складу Громадської екологічної ради на 2017-2019 роки увійшли 14 організацій: Громадська організація “Верхня Січ”, Дніпродзержинська громадська екологічна організація “Голос Природи”, Громадська організація “Екологічна Рада Дніпра”, Громадська організація “Зелений світ – Друзі Землі”, Громадська організація “Екоюа”, Дніпропетровська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги, Громадська організація “Громадська Безпека”, Громадська спілка “Екологічна Рада Криворіжжя”, Громадська організація “Молодіжна екологічна ліга Придніпров’я”, Громадська організація “Патріот 2015″, Міжрегіональний осередок міжнародної громадської організації “Козацтво Запорізьке” Окремий природо-правозахисний округ, Громадська організація “Самарське самоврядування”, Громадська організація “Громадська взаємодія”, Громадська організація “Еколого-просвітницьке товариство Кіммерія”.

Головою Громадської екологічної ради було обрано Олексія Ангурця, голову ГО “Зелений світ – Друзі Землі”, заступником голови – Юрія Грицана, голову ДОО Всеукраїнської екологічної ліги, секретарем – Вячеслава Горобця, представника МО МГО КЗ Окремий природо-правозахисний округ.

Андрій Плєшаков, заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА привітав оновлений склад Громадської ради та побажав усім організаціям плідної співпраці задля збереження навколишнього середовища Дніпропетровської області.

Після установчих зборів Громадська екологічна рада провела переше засідання, на якому було визначено основні напрямки діяльності ради у 2017-2019 роках. Такими напрямками стали: участь у розробці системних документів (стратегій, програм), їх моніторинг та контроль виконання; контроль використання коштів екологічного фонду; екологічний моніторинг; поводження з відходами; екологічне виховання; контроль законодавчої діяльності; заповідання; зелені зони; злектронне управління.

"На жаль, рівень розвитку громадянського суспільства не є задовільним. Однією з основних причин цього є неспроможність людей сідати за один стіл і домовлятися між собою. Через це знижується рівень сприйняття населенням громадських активістів. Кожен має свій власний досвід і напрямок роботи, але ми будемо діяти справді ефективно лише тоді, коли зможемо домовитися, розробити спільну позицію. Сподіваюся, що новим складом ми збережемо згуртованість, якої досягла Громадська екологічна рада за два роки роботи", - зазначив Олексій Ангурець.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...