App Store Google Play

Філатов дав інструкцію мерам інших міст: як чистити дороги аби уникнути снігового колапсу

07.02.2017 20:00
Філатов дав інструкцію мерам інших міст: як чистити дороги аби уникнути снігового колапсу
Очільник Дніпра Борис Філатов оприлюднив детальну покрокову інструкцію з розчищення доріг від снігу. Рекомендації налічують 7 пунктів, які за умови чіткого виконання допоможуть вберегти автошляхи від снігового полону. Міні-посібник для комунальників і керівників інших українських міст Борис Філатов опублікував 7 лютого на своїй сторінці у соцмережі, передає Дніпроград.
 
«Наразі в Дніпрі системно вирішена проблема розчищення основних доріг і магістралей для безперешкодного проїзду транспорту в зимовий час. Сподіваюся, що наш досвід буде корисним», – написав Борис Філатов.
 
У методичці, зокрема, рекомендують приділити особливу увагу моніторингу температурного режиму та завчасній підготовці комунальників до початку рясних опадів. Також розробники міні-посібника наголошують, що небезпечні ділянки доріг – підйоми, спуски, мости і шляхопроводи – слід заздалегідь обробляти реагентами, а склад сумішей для посипання треба вираховувати залежно від температури і кількості опадів.
 
Разом з тим, щоб не ускладнювати рух у центральній частині міста, вдень дороги слід розчищати за допомогою піскорозкидувача з опущеним відвалом. Масштабну чистку фахівці Дніпровської мерії радять проводити вночі. У темну пору доби пропонують задіяти сформовані екіпажі снігоочисної техніки, які рухатимуться містом за заздалегідь розробленими маршрутами. Значну увагу також варто приділяти вивезенню снігу: звільняти від нього у першу чергу мости і місця, де проходить найбільша кількість людей. Автори методички наголошують, що для успішного результату всі міські служби мають працювати чітко та злагоджено.
 
Разом з тим, мер Дніпра зауважив, що презентовані ним рекомендації не стосуються внутрішньоквартальних доріг і тротуарів. За словами керівника міста, прибирання цих ділянок суттєво ускладнюється, зокрема, їхнім станом і станом територій житлової забудови.

«Ми працюємо над цією ситуацією і сподіваємося, що вже наступного року нарікань від мешканців буде менше. Цієї зими на тротуарах працює всього близько 20 одиниць спеціальної міні-техніки типу ХТЗ, Kerher тощо. І майже всі вони придбані тільки на початку цього сезону! Це, безумовно, крапля в морі», – пояснив Борис Філатов.
 
Очільник Дніпра також повідомив, що для вирішення проблеми з розчищенням доріг до наступної зими у мерії планують придбати ще близько 30 машин спецтехніки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...