App Store Google Play

Чотири хлопці з Дніпропетровщини без іспитів вступили до військового ліцею

07.02.2017 10:20
Чотири хлопці з Дніпропетровщини без іспитів вступили до військового ліцею

Чотирьом хлопцям з Дніпропетровщини випала честь вступити без іспитів до одного з престижних навчальних закладів України — Київського військового ліцею імені Богуна. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Обласної ради.

На запит голови облради керівництвом ліцею для Дніпропетровської області надано спеціальну квоту — 4 місця. Бажаючих потрапити на навчання було близько 30. Усі хлопці пройшли суровий відбір.

Головними вимогами були: міцне здоров`я, високий рівень фізичної та загальної підготовки і патріотизм. Таким чином , чотирьох хлопців з Дніпра, Кривого Рогу, Петриківки та Гвардійського сьогодні урочисто відправили до Києва. У всіх хлопців батьки є учасниками АТО, троє з них і зараз знаходяться на передовій.

«Українська армія довела всьому світові свою силу і незламність. В свою чергу, суспільство демонструє повагу і вдячність військовим. Я дякую хлопцям, які обрали собі військову професію, і безпосередньо встали на шлях захисту України, її цілісності та суверенності. Бажаю нашим ліцеїстам взяти все найкраще від своїх батьків та максимум від навчання у провідному ліцеї країни. Та щоб їхня служба відбувалася лише за мирних часів», — зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

Майбутній ліцеїст Едуард Відюк сподівається, що дисципліна та військове оточення зроблять з нього справжнього чоловіка та захисника.

«Завжди мріяв бути військовим. Для мене велика честь навчатися у ліцеї імені Богуна. Впевнений, що вправно пройду військовий шлях та буду захищати країну, як мій тато та інші чоловіки», — поділився хлопець.

У ліцеї ім. Богуна ліцеїсти будуть навчатися 2 роки, 10-11 класи, далі у їхніх планах здобути вищу військову освіту та стати справжніми військовими офіцерами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...