App Store Google Play

Чотири хлопці з Дніпропетровщини без іспитів вступили до військового ліцею

07.02.2017 10:20
Чотири хлопці з Дніпропетровщини без іспитів вступили до військового ліцею

Чотирьом хлопцям з Дніпропетровщини випала честь вступити без іспитів до одного з престижних навчальних закладів України — Київського військового ліцею імені Богуна. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Обласної ради.

На запит голови облради керівництвом ліцею для Дніпропетровської області надано спеціальну квоту — 4 місця. Бажаючих потрапити на навчання було близько 30. Усі хлопці пройшли суровий відбір.

Головними вимогами були: міцне здоров`я, високий рівень фізичної та загальної підготовки і патріотизм. Таким чином , чотирьох хлопців з Дніпра, Кривого Рогу, Петриківки та Гвардійського сьогодні урочисто відправили до Києва. У всіх хлопців батьки є учасниками АТО, троє з них і зараз знаходяться на передовій.

«Українська армія довела всьому світові свою силу і незламність. В свою чергу, суспільство демонструє повагу і вдячність військовим. Я дякую хлопцям, які обрали собі військову професію, і безпосередньо встали на шлях захисту України, її цілісності та суверенності. Бажаю нашим ліцеїстам взяти все найкраще від своїх батьків та максимум від навчання у провідному ліцеї країни. Та щоб їхня служба відбувалася лише за мирних часів», — зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

Майбутній ліцеїст Едуард Відюк сподівається, що дисципліна та військове оточення зроблять з нього справжнього чоловіка та захисника.

«Завжди мріяв бути військовим. Для мене велика честь навчатися у ліцеї імені Богуна. Впевнений, що вправно пройду військовий шлях та буду захищати країну, як мій тато та інші чоловіки», — поділився хлопець.

У ліцеї ім. Богуна ліцеїсти будуть навчатися 2 роки, 10-11 класи, далі у їхніх планах здобути вищу військову освіту та стати справжніми військовими офіцерами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...