App Store Google Play

Через нестачу уваги дніпровські підлітки обирають зникнення на 24 години

07.02.2017 15:40
Через нестачу уваги дніпровські підлітки обирають зникнення на 24 години

7 лютого у Дніпрі психолог Ольга Бабенко розповіла про причини популярності в місті флешмобу «Зникни на 24 години» і дала рекомендації для збереження дітей від небезпечної пригоди на прес-конференції у «Мост-Дніпро», передає Дніпроград.

Користувачі соціальних мереж запевняють, що серед українських підлітків набуває популярності небезпечна екстремальна розвага «зникни на 24 години».

«Суть полягає в тому, що підліток повинен піти з дому і не давати про себе знати впродовж доби», – пише у Facebook дніпрянка Тетяна Лупова.

Щоб не допустити небезпечне зникнення своєї дитини фахівці радять наладити контакт з підлітком.

«Саме через відсутність уваги діти йдуть на таке. Вони хочуть аби їх помітили. Через особливості підліткового періоду хочуть швидкого ставлення себе у соціумі, зокрема, щоб про нього знали і говорили», - каже психолог, консультант в методі Позитивної психотерапії Ольга Бабенко.

Експерти радять «не читати» дітям нотації, а замість того запитати, як вони ставляться до такого роду флешмобів.

«Дітьми треба цікавитися. Банально запитувати як пройшов день і не обмежуватися оцінками. Питати про друзів і розуміти оточуюче коло вашої дитини. А також не забувати ділитися власними досягненнями, щоб мати дружні стосунки», - каже Ольга Бабенко.

Окрім того, фахівець радить не карати дитину, адже це може спричинити виникнення бажання зникнути.

Більшість опитаних кореспондентом Дніпрограду дітей дніпровської школи №21, учениця якої нещодавно викликала неабиякий резонанс своїм зникненням, вважає дану акцію безглуздою.

«Ні я, ні мої друзі не розуміють навіщо змушувати нервуватись батьків, окрім того, це досить страшно блукати самому незрозуміло де. Толку від цього флешмобу не має», - поділилася думками 13-ти річна Катерина.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...