App Store Google Play

Задля усунення конкуренції Вілкул-старший переходить до наклепів

06.02.2017 10:20
Задля усунення конкуренції Вілкул-старший переходить до наклепів

У Кривому Розі почали масово розміщуватися об’яви, що компрометують одне із підприємств з обслуговування житлових будинків. Мешканці вважають, що у такий спосіб подібна компанія Вілкула хоче позбутися конкурентів. Про це у Facebook повідомив мешканець Руслан Бірюков, передає Дніпроград.

«Почалось! Вілкулівська керуюча компанія ТОВ "ЖИТЛОСЕРВІС-КР" почала залякувати населення. Мета одна - щоб люди залишились у комунальному рабстві і ні в якому разі не вирішили обрати іншу керуючу компанію», - пише Руслан Бірюков.

Додамо, що адміністративним районом даної компанії є Саксаганський, але обслуговування надається ще й в Довгинцівському. Саме у цих районах почали з’являтися об’яви з обвинуваченням ТОВ «Керуюча компанія  НАШ ДІМ» у махінаціях. В тексті йдеться:

«Шляхом шахрайських дій укладає договори на управління багатоквартирними будинками, збирає гроші і зникає».

Але мешканці не згодні з даною думкою і навпаки скаржаться на компанію Вілкула.

«Думаю, що багато криворіжців вже зіткнулись із цими аферистами із "ЖИТЛОСЕРВІС-КР" і знають, як вони підробляють протоколи про вибір управителя, як займаються приписками і махінаціями в актах виконаних робіт», - написав Руслан Бірюков.

Також, деякі мешканці кажуть, що вже обрали ТОВ «Керуюча компанія - НАШ ДІМ» на заміну бездіяльної "ЖИТЛОСЕРВІС-КР".

«Ми вже обрали "НАШ ДІМ", але висить папірець "ЖИТЛОСЕРВІС-КР", мовляв, в разі аварії дзвонити до них. Але в під'їзді стоїть сморід, вибачте, «ЖИТЛО» нічого не зробили, а «НАШ ДІМ» ще не почали щось робити. Телефон останніх мабуть здерли співробітники «ЖИТЛА», - коментує Ірина Демченко.

Люди вважають, що потрібно об’єднуватись і разом звільняти будинки, вулиці, мікрорайони і  місто від шахраїв.

«Як контрзахід проти цих анонімок треба інформувати населення про дійсні правовідносини і про те, що конкуренти розміщують неправду. Проінформований - значить озброєний», - вважає Олександр Малий.

Нагадаємо, що нещодавно стало відомо, що мер Кривого Рогу Юрій Вілкул роздає містянам віртуальні кошти за вигадані борги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...