App Store Google Play

Задля усунення конкуренції Вілкул-старший переходить до наклепів

06.02.2017 10:20
Задля усунення конкуренції Вілкул-старший переходить до наклепів

У Кривому Розі почали масово розміщуватися об’яви, що компрометують одне із підприємств з обслуговування житлових будинків. Мешканці вважають, що у такий спосіб подібна компанія Вілкула хоче позбутися конкурентів. Про це у Facebook повідомив мешканець Руслан Бірюков, передає Дніпроград.

«Почалось! Вілкулівська керуюча компанія ТОВ "ЖИТЛОСЕРВІС-КР" почала залякувати населення. Мета одна - щоб люди залишились у комунальному рабстві і ні в якому разі не вирішили обрати іншу керуючу компанію», - пише Руслан Бірюков.

Додамо, що адміністративним районом даної компанії є Саксаганський, але обслуговування надається ще й в Довгинцівському. Саме у цих районах почали з’являтися об’яви з обвинуваченням ТОВ «Керуюча компанія  НАШ ДІМ» у махінаціях. В тексті йдеться:

«Шляхом шахрайських дій укладає договори на управління багатоквартирними будинками, збирає гроші і зникає».

Але мешканці не згодні з даною думкою і навпаки скаржаться на компанію Вілкула.

«Думаю, що багато криворіжців вже зіткнулись із цими аферистами із "ЖИТЛОСЕРВІС-КР" і знають, як вони підробляють протоколи про вибір управителя, як займаються приписками і махінаціями в актах виконаних робіт», - написав Руслан Бірюков.

Також, деякі мешканці кажуть, що вже обрали ТОВ «Керуюча компанія - НАШ ДІМ» на заміну бездіяльної "ЖИТЛОСЕРВІС-КР".

«Ми вже обрали "НАШ ДІМ", але висить папірець "ЖИТЛОСЕРВІС-КР", мовляв, в разі аварії дзвонити до них. Але в під'їзді стоїть сморід, вибачте, «ЖИТЛО» нічого не зробили, а «НАШ ДІМ» ще не почали щось робити. Телефон останніх мабуть здерли співробітники «ЖИТЛА», - коментує Ірина Демченко.

Люди вважають, що потрібно об’єднуватись і разом звільняти будинки, вулиці, мікрорайони і  місто від шахраїв.

«Як контрзахід проти цих анонімок треба інформувати населення про дійсні правовідносини і про те, що конкуренти розміщують неправду. Проінформований - значить озброєний», - вважає Олександр Малий.

Нагадаємо, що нещодавно стало відомо, що мер Кривого Рогу Юрій Вілкул роздає містянам віртуальні кошти за вигадані борги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...