App Store Google Play

Ярош повідомив про відкриття навчального центру Української добровольчої армії на Дніпропетровщині

06.02.2017 13:20
Ярош повідомив про відкриття навчального центру Української добровольчої армії на Дніпропетровщині

У неділю 5 лютого командир Української добровольчої армії Дмитро Ярош відкрив новий Навчальний центр, побудований у селі Великомихайлівка Дніпропетровської області. про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Державницької Ініціативи Яроша (ДІЯ).

Під час події відбулося шикування особового складу УДА, презентація матеріально-технічної бази центру та демонстрація військових трофеїв (уламків боєприпасів, техніки, інших предметів, які засвідчують участь регулярних російських військ у війні на Донбасі).

Сформований на базі 5-го окремого батальйону УДА, Навчальний центр буде проводити залагодження бойових підрозділів, перепідготовку та підвищення кваліфікації особового складу, військово-патріотичне виховання молоді та вишкіл молодших командирів для підрозділів УДА. Частина вишколених новобранців залишатиметься виконувати бойові завдання на передовій, інші ж повернуться додому, аби структурувати на місцях загони територіальної оборони.

До інструкторського складу Навчального центру входять добровольці з числа бойових підрозділів УДА, що брали участь у військових операціях на східному фронті. Теоретичні знання та практичні навички вони отримали під час мотивованого протистояння російському окупанту, комунікації із добровольцями-відставними офіцерами, легіонерами з інших країн та натівськими інструкторами, що брали участь у військових конфліктах в інших країнах світу.

Приміщення Навчального корпусу дозволяють розмістити особовий склад в кількості до 300 людей одночасно. Загальний вишкіл для бійців УДА триває близько 30-40 днів. Після цього новобранці проходять бойове злагодження, знайомляться з досвідченими вояками та переймають їхній досвід. Програми з патріотичного виховання молоді триватимуть близько 2-х тижнів.

Вояки Збройних сил України також беруть участь у зборах на базі навчального центру УДА. Програма їхнього навчання триває протягом кількох днів у форматі обміну досвідом. «Через постійне перебування в зоні АТО добровольці ретельно вивчають кожен сантиметр території, озброєння ворога, його тактику, - каже начальник штабу УДА Сергій Ільницький. – А підрозділи ЗСУ такої можливості не мають і через це не можуть ефективно передати інформацію наступній групі ротації. Таким чином, завдяки програмам нашого Навчального центру ми можемо ефективно співпрацювати з ЗСУ та підвищувати ефективність всіх українських військових підрозділів».

Для проходження вишколу у Навчальному центрі УДА добровольці мають звернутися до штабу Національного руху «Державницька ініціатива Яроша» у своєму регіоні. Вікові рамки – від 18 до 60 років, на поле бою можуть вийти лише бійці, яким виповнився 21 рік. Основні критерії відбору – міцне здоров’я і чітке усвідомлення свого бажання стати добровольцем.

Украї́нська добровольча армія (УДА) — добровольче військове формування, утворене в рамках Національного Руху «Державницька ініціатива Дмитра Яроша» («ДІЯ»).

Основними завданнями УДА є захист України від зовнішньої збройної агресії, виконання бойових завдань у взаємодії з силовими структурами України, мобілізаційна робота, бойова підготовка, патріотичне виховання, підвищення обороноздатності країни.

«Державницька Ініціатива Яроша» (Національний рух «ДІЯ») є громадською організацією, заснованою на початку 2016 року Дмитром Ярошем та його соратниками. Її місією є підвищення загальної обороноздатності, формування громадянського суспільства та становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної та правової  держави.

}
Теги: центр, УДА, Ярош

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...