App Store Google Play

Відсьогодні стартувала реєстрація на основну сесію ЗНО: як подати заявку

06.02.2017 16:40
Відсьогодні стартувала реєстрація на основну сесію ЗНО: як подати заявку

6 лютого в Україні відкрито реєстрацію на зовнішнє незалежне оцінювання. Заявку на участь в екзаменах абітурієнти зможуть подати до 17 березня. Про це повідомили в прес-службі УЦОЯО, передає Дніпроград.

«Директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій повідомив, що з 10:00 6 лютого за допомогою сервісу «Зареєструватися», розміщеному на офіційному сайті УЦОЯО, охочі взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні зможуть сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації. Заявку на участь в екзаменах можна подати до 17 березня. Зміни до реєстраційних даних можна вносити до 31 березня.

У 2017 році ЗНО проходитиме за 12 предметами. Абітурієнти здаватимуть українську мову і літературу, історію України, математику, біологію, географію, фізику, хімію, англійську, німецьку, французьку, іспанську та російську мови.

Кожен абітурієнт має право складати тести максимум з чотирьох предметів. Обов’язкові дисципліни – дві: українська мова та література, математика або історія України на вибір. Ці предмети зарахують одночасно як державну підсумкову атестацію у школі та вступний іспит до вишу, тож здавати екзамени двічі не доведеться.

Основна сесія ЗНО стартує 23 травня та триватиме до 16 червня. Зареєструватися на участь в екзамені можна онлайн на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Докладніше про реєстрацію на ЗНО можна дізнатися за посиланням.

Учасники антитерористичної операції, особи, які проживають на тимчасово окупованій території або на території, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження та не мали змоги зареєструватися в основний період, можуть з 3 до 20 травня 2017 року зареєструватися для участі в додатковій сесії.

Окрім того, стало відомо, що з 2019 року процедури ЗНО будуть адаптовані для осіб з порушеннями зору, які використовували в процесі навчання шрифт Брайля.

Нагадаємо, перевірити свої сили на пробному ЗНО виявили бажання 12 тисяч абітурієнтів Дніпропетровщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...