App Store Google Play

Роман Зозуля після невдалого трансферу шукає можливість перейти в третій клуб

06.02.2017 20:30
Роман Зозуля після невдалого трансферу шукає можливість перейти в третій клуб

Представники Романа Зозулі намагаються знайти для гравця можливість перейти в третій клуб після невдалої оренди в Райо Вальєкано. Про це заявив агент футболіста Володимир Кузьменко у коментарі Champion.com.ua.

"Перехід в третій клуб? Якби це залежало тільки від керівництва Ла Ліги, такий дозвіл був би давно отриманий. Але в даному випадку остаточне рішення приймає ФІФА. А там не вважають наш випадок форс-мажорним, і від них буде отримана відмова", - сказав він.

Однак, за словами Володимира Кузьменко, ще залишаються юридичні лазівки для того, щоб знайти для Романа Зозулі третій клуб, де б він зміг грати.

«Тому адвокати працюють і намагаються зробити все можливе. У нас ще є час до кінця цього місяця", - каже Кузьменко.

Раніше, керівництво «Райо Вальєкано» запропонувало Зозулі таки грати в їх складі, проте з загрозою для себе і родини. Форвард повідомив, що команді з проросійськими вболівальниками грати не збирається.

Сьогодні також стало відомо, що фанати «Райо Вальєкано» продовжують травити Зозулю: у хід пішли листівки з перекресленим зображенням українця, які вони роздавали на фанатам.

А в Севільї українського футболіста вчора зустріли фанати «Бетісу», вони подарували йому футболку з символікою клубу і нагадали про свою підтримку. Проте сьогодні їх з плакатами на підтримку форварда не пустилина відкрите тренування, аби не відволікати гравців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...