App Store Google Play

Роман Зозуля після невдалого трансферу шукає можливість перейти в третій клуб

06.02.2017 20:30
Роман Зозуля після невдалого трансферу шукає можливість перейти в третій клуб

Представники Романа Зозулі намагаються знайти для гравця можливість перейти в третій клуб після невдалої оренди в Райо Вальєкано. Про це заявив агент футболіста Володимир Кузьменко у коментарі Champion.com.ua.

"Перехід в третій клуб? Якби це залежало тільки від керівництва Ла Ліги, такий дозвіл був би давно отриманий. Але в даному випадку остаточне рішення приймає ФІФА. А там не вважають наш випадок форс-мажорним, і від них буде отримана відмова", - сказав він.

Однак, за словами Володимира Кузьменко, ще залишаються юридичні лазівки для того, щоб знайти для Романа Зозулі третій клуб, де б він зміг грати.

«Тому адвокати працюють і намагаються зробити все можливе. У нас ще є час до кінця цього місяця", - каже Кузьменко.

Раніше, керівництво «Райо Вальєкано» запропонувало Зозулі таки грати в їх складі, проте з загрозою для себе і родини. Форвард повідомив, що команді з проросійськими вболівальниками грати не збирається.

Сьогодні також стало відомо, що фанати «Райо Вальєкано» продовжують травити Зозулю: у хід пішли листівки з перекресленим зображенням українця, які вони роздавали на фанатам.

А в Севільї українського футболіста вчора зустріли фанати «Бетісу», вони подарували йому футболку з символікою клубу і нагадали про свою підтримку. Проте сьогодні їх з плакатами на підтримку форварда не пустилина відкрите тренування, аби не відволікати гравців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...
В реальній Україні:> "В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тис. нових випадків"> "Ежегодно в стране от туберкулеза умирают 4 тысячи пациентов, т...