App Store Google Play

На Дніпропетровщині відкрито перший в Україні сільський ЦНАП

06.02.2017 11:40
На Дніпропетровщині відкрито перший в Україні сільський ЦНАП

В Олександрополі Солонянського району відкрито центр надання адмінпослуг. Тут можна отримати понад сотню послуг – від довідки про склад сім’ї до біометричного паспорту. Це перше село в країні, де створено ЦНАП, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Перший в Україні Центр надання адмінпослуг у селі відкрито в Олександрополі. До цього такі центри створювали лише в містах, районах та об’єднаних територіальних громадах, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Нині на Дніпропетровщині працює 51 Центр надання адмінпослуг та їх філій. За цим показником область – лідер в країні».

В Олександрополі мешкають майже 2,5 тисячі селян. Раніше, щоб отримати необхідні документи, їм доводилось їздити до районного або обласного центру.

«Відстань велика. Лише до райцентру майже півсотні кілометрів. Тому й вирішили полегшити життя наших мешканців та створити Центр надання адмінпослуг, – ділиться Олександропільський сільський голова Людмила Муркович. – Тут надаватимуть 112 послуг. Це прописка, оформлення субсидій, реєстрація нерухомості та бізнесу, питання землі, будівництва».

Родзинка Олександропільського ЦНАПу – видача біометричних паспортів. Для цього тут придбали сучасне обладнання.

«Людина, яка бажає оформити біометричний паспорт, приходить до нашого ЦНАПу, фотографується, залишає свій електронний підпис та відбитки пальців на спеціальному сканері. Далі її дані вносяться до Єдиного реєстру державної міграційної служби. Там інформація обробляється, – розповідає фахівець ЦНАПу Олексій Соколов. – У назначений термін людина знову приходить до нас, щоб забрати свій документ».

70% коштів, які ЦНАП отримуватиме за виготовлення паспортів, залишатимуться у бюджеті села, зазначив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман:«Гроші спрямовуватимуть на розвиток Центру. Це – приклад децентралізації».

Контакти усіх ЦНАПів області та перелік послуг – на сайті Регіонального віртуального офісу електронних адміністративних послуг області.

Теги: ЦНАП, село, ОДА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...