App Store Google Play

Гроші отримала, а ноутбук не відправила: на Дніпропетровщині викрили шахрайку з OLX

06.02.2017 16:20
Гроші отримала, а ноутбук не відправила: на Дніпропетровщині викрили шахрайку з OLX

У Кривому Розі засуджено сдуентку четвертого курсу криворізького Гірничо-електромеханічного коледжу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Перший Криворізький".

Шахрайка виклала на сайті оголошень "olx.ua" інформацію про продаж ноутбуку. Коли дівчина отримала частину грошей з потенційного покупця, зникла та не відповідала на дзвінки.

Оголошення про продаж техніки було розміщено в травні 2016 року на торговому майданчику. Ціна виробу в базовій комплектації склала 3500 гривень.

На пропозицію про продаж ноутбука відгукнувся чоловік, який проживає в іншому місті України. Покупець обговорив всі деталі і технічні характеристики пристрою та попросив відправити ноутбук поштою з післяоплатою. Проте дівчина наголосила на тому, аби покупець відправив на рахунок частину коштів - 300 грн. Чоловік погодився.

Не отримавши посилку, обманутий покупець звернувся в поліцію. Правоохоронці знайшли шахрайку: в своєму акаунті на olx.ua вона використовувала особистий номер телефону.

В ході судового розгляду між потерпілим і обвинуваченої було досягнуто мирної угоди. Крім того, студентку зобов'язали заплатити штраф у розмірі 850 гривень на користь держави і судові витрати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...