App Store Google Play

Гроші отримала, а ноутбук не відправила: на Дніпропетровщині викрили шахрайку з OLX

06.02.2017 16:20
Гроші отримала, а ноутбук не відправила: на Дніпропетровщині викрили шахрайку з OLX

У Кривому Розі засуджено сдуентку четвертого курсу криворізького Гірничо-електромеханічного коледжу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Перший Криворізький".

Шахрайка виклала на сайті оголошень "olx.ua" інформацію про продаж ноутбуку. Коли дівчина отримала частину грошей з потенційного покупця, зникла та не відповідала на дзвінки.

Оголошення про продаж техніки було розміщено в травні 2016 року на торговому майданчику. Ціна виробу в базовій комплектації склала 3500 гривень.

На пропозицію про продаж ноутбука відгукнувся чоловік, який проживає в іншому місті України. Покупець обговорив всі деталі і технічні характеристики пристрою та попросив відправити ноутбук поштою з післяоплатою. Проте дівчина наголосила на тому, аби покупець відправив на рахунок частину коштів - 300 грн. Чоловік погодився.

Не отримавши посилку, обманутий покупець звернувся в поліцію. Правоохоронці знайшли шахрайку: в своєму акаунті на olx.ua вона використовувала особистий номер телефону.

В ході судового розгляду між потерпілим і обвинуваченої було досягнуто мирної угоди. Крім того, студентку зобов'язали заплатити штраф у розмірі 850 гривень на користь держави і судові витрати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...