App Store Google Play

Денисенко ініціював кримінальне провадження щодо незаконних добувачів граніту в Діброві

06.02.2017 14:40
Денисенко ініціював кримінальне провадження щодо незаконних добувачів граніту в Діброві

За результатами депутатських звернень Андрія Денисенка, розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні проти ТОВ “АГРОФІРМА НОВАТОР”, в управлінні яких знаходиться “Петровський кам’яний кар’єр”. Про це повідомили у Громадській приймальні народного депутата, передає Дніпроград.

Громадська приймальня народного депутата України Андрія Денисенка неодноразово повідомляла про те, що у Синельниківському районі на Дніпропетровщині незаконно ведуться буро-вибухові роботи в межах водоохоронної зони.

У 2016 році до нардепа надійшло колективне звернення від мешканців села Діброва Синельниківського району, з проханням розібратися у протиправних діях підприємства ТОВ "АГРОФІРМА НОВАТОР", яка входить до складу "МSM technology group", що незаконно проводить масові вибухи в межах водоохоронної зони. Андрій Денисенко у свою чергу подав звернення до Прокуратури Дніпропетровської області з проханням перевірити дотримання екологічного законодавства.

«Роботи, що велися у Петровському кар'єрі по видобутку граніту, проводилися з порушеннями законодавства. Підриви у прибережній зоні, не просто загрожують життю та здоров'ю людей, які проживають поблизу. Підприємство руйнує ландшафт, що має історичну цінність для регіону, та засипає камінням берег Дніпра. Тож має бути проведене розслідування, а уповноваженими органами прийняте рішення про закриття кар'єру», - зазначає Андрій Денисенко.

Прокуратура, розглянувши депутатське звернення, повідомила, що в області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадження за ч.1ст.242КК України за фактом порушення посадовими особами ТОВ “АГРОФІРМА НОВАТОР”, в управління яких знаходиться “Петровський кам’яний кар'єр”, правил охорони вод під час проведення вибухових робіт на гранітному родовищі.

Крім того, прокуратурою області за фактами викладеними у депутатському зверненні Денисенка, розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.2ст.240КК України за фактом порушення ТОВ “АГРОФІРМА НОВАТОР”, в управлінні яких знаходиться “Петровський кам’яний кар'єр”, встановлених правил використання надр, що створило небезпеку для життя та здоров'я людей та здійснення незаконного видобування копалин загальнодержавного значення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...