App Store Google Play

Борис Філатов зустрівся з Послом Європейського Союзу в Україні, головою Представництва ЄС Хюґом Мінґареллі

06.02.2017 16:00
Борис Філатов зустрівся з Послом Європейського Союзу в Україні, головою Представництва ЄС Хюґом Мінґареллі

6 лютого очільник Дніпра Борис Філатов провів зустріч із Послом Європейського Союзу в Україні, головою Представництва Європейського Союзу в Україні Хюґом Мінґареллі. Сторони обговорили перспективи співпраці, зокрема, у бізнесовій та освітній сферах, питання поглиблення процесів децентралізації у Дніпрі та подолання корупції. Для подальшого обговорення спільних ініціатив Хюґ Мінґареллі запросив Бориса Філатова зустрітися ще раз – уже в українській столиці.

Про це повідомили в прес-службі міської ради, передає Дніпроград.

За словами Посла ЄС, дніпровським компаніям варто переорієнтуватися на європейські ринки. Співпраця з Європейським Союзом, на думку пана Мінґареллі, допоможе побороти корупцію, залучити інвестиції та допомогти малим і середнім підприємствам.

«Ми хочемо допомогти вашому місту в розвитку та створенні малих і середніх підприємств. Для цього у нас є ціла низка програм співпраці. Наприклад, плануємо відкрити у Дніпрі Центр підтримки бізнесу, який знаходитиметься у Дніпровській торгово-промисловій палаті», – зазначив Хюґ Мінґареллі. Посол Європейського Союзу в Україні також наголосив на важливості децентралізації.

У свою чергу, мер Дніпра Борис Філатов підкреслив, що в Дніпрі ці процеси відбуваються без проблем. «У справи міста не втручаються ані президент, ані прем'єр-міністр. Ніхто не розповідає, як треба витрачати бюджет. Процеси децентралізації у нас проходять комфортно», – запевнив керівник Дніпра.

Разом з тим, Борис Філатов звернув увагу на те, що саме поглиблення децентралізації здатне вирішити низку системних проблем, які гальмують розвиток Дніпра. Очільник міста переконаний, що місцеве самоврядування має отримати у своє підпорядкування муніципальну поліцію, виборних шерифів і мирових суддів.

Сторони обговорити питання створення нового механізму розселення у Дніпрі внутрішньо переміщених осіб.

«Західні фінансові інституції повинні виробити механізми соціалізації переселенців, наприклад, через придбання соціального житла», – наголосив Борис Філатов.

Загалом під час свого офіційного візиту до Дніпра та області закордонна делегація планує зустрітися з представниками бізнесової спільноти, а також відвідати низку міських підприємств і поспілкуватися з вимушеними переселенцями з українського сходу, які знайшли новий дім у Дніпрі.

«Україна переживає непрості часи. Та Європейський Союз стоїть на боці народу України. Ми хочемо допомогти, здійснити модернізацію в політичній та економічній сферах», – додав Хюґ Мінґареллі.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...