App Store Google Play

Роман Зозуля може грати за «Райо Вальєкано» тільки з загрозою для родини

04.02.2017 12:00
Роман Зозуля може грати за «Райо Вальєкано» тільки з загрозою для родини

Керівництво іспанського футбольного клубу запропонувало Роману Зозулі таки перейти у «Райо Вальєкано», а також приставити охорону до всієї родини для захисту від проросійських ультрас. Про це футболіст повідомив у інтерв’ю «ТСН», передає Дніпроград.

Нагадаємо, українського футболіста зганьбили і насильно попросили покинути «Райо Вальєкано» ультрас команди за те, що він допомагає українській армії.

«Суть в тому, що вони говорили, що я фашист, тому що я допомагаю своїй армії, бо вони ж допомагають Донбасу», - каже Роман Зозуля.

Федерація футболу Іспанії, асоціація футболістів Іспанії і керівництво "Райо Вальєкано" порадили футболісту два виходи з цієї ситуації: здійснити трансфер, але для безпеки всієї родини приставити до неї охорону, або залишитися в ФК «Бетіс» і просто тренуватися.

«Я запитав: як вони бачать, що мені треба грати у футбол, а зі мною охорона. Мені треба думати про безпеку своєї сім'ї. Вони кажуть, що, якщо щось трапиться, тоді поїдеш у "Бетіс", спробуй тиждень-два, - коментує Роман Зозуля і додає, що рішення очевидно, - Я не боюся ультрас або ще когось. Просто кожен день переживати за свою сім'ю. Я люблю футбол, це моє життя. Але якщо вибирати між футболом і сім'єю. Сім'я – це головне. Як мені говорили вчора: не бери сім'ю, нехай десь там залишається. Кажу, добре, хлопці, я свою сім'ю не візьму, хоча я вважаю, що сім'я повинна бути поруч, щоб було комфортно. Окей, не візьму, але ви хочете, щоб мені дочка дзвонила ввечері і плакала, мовляв, тато ти вдома, ти повернувся, все добре? І щоб це п'ять місяців тривало? Так про який футбол може бути мова, якщо кожен день я буду ходити з охороною і думати про щось нефутбольне?
Окрім того, річ у тім, що, якщо вони говорять, що допомагають Донбасу, і як я зрозумів, вони проросійські, в таку команду з такими вболівальниками я ні ногою».

Також футболіст додав, що не припинить допомагати українській армії.

Нагадаємо, в грудні він придбав літальний апарат і направив управлінню розвідки Міністерства оборони України.

Додамо, що проти тих ультрас, які погрожували Роману і примушували, щоб форвард покинув клуб, порушено кримінальні справи. А українці створили флешмоб на підтримку форварда, до я кого приєднався голова ФФУ, також Романа Зозулю підтримали гравці ФК "Бетіс".

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...