App Store Google Play

Відомий український політолог Тарас Березовець презентував свою книгу у Дніпрі

03.02.2017 10:20
Відомий український політолог Тарас Березовець презентував свою книгу у Дніпрі

Вчора, 2 лютого, у приміщенні ДніпроОДА відомий український політолог презентував свою книгу "Анексія: острів Крим". Про це повідомила присутня на заході кореспондент Дніпрограда.

Близько сотні дніпрян завітали на зустріч з письменником, аби почути правду про «гібридну війну». 

"Ця книга про те, як було скоєно найбільший сучасний злочин проти людяності, проти міжнародного права і проти добросусідських відносин між великими народами. Я б хотів, щоб ця книга допомогла зрозуміти всі таємні пружини і механізми зловісного плану, який вороги України виношували більше 20 років", - зазначив автор.

За словами самого письменника новоспечена книга - щоденник анексії Криму.

"Ідея цієї книги народилася у мене відразу, коли я познайомився з останнім бестселером відомого американського письменника Тома Кленсі "Право остаточного рішення", де зроблений фантастично точний прогноз російської анексії Криму. Том Кленсі передбачив майже все, що станеться насправді", - розповів автор.

У своїй книзі Тарас Березовець зібрав свідчення людей, які безпосередньо постраждали під час анексії. "Анексія: острів Крим" вийшла майже на 400 сторінках. Для цього автор використовував більше 700 джерел.

"Інформацію для написання почав збирати ще безпосередньо коли був в Криму. 24 лютого 2014 виїхав звідти і більше не повертався. Зараз у мене там залишилося багато родичів, батьки, з ними не маю можливості спілкуватися, їм власне присвятив написане. Це страшна подія в моєму житті ", - розповів автор.

Презентована збірка містить ексклюзивні свідчення українських, російських і міжнародних політиків, військових, експертів, журналістів. Крім того в ній надруковане кремлівське листування, яке викриває "легітимність" кримського референдуму.

"Нам допомогли російські хакери, які розкрили кремлівську переписку, яка доводить фальсифікацію, так званого, кримського референдуму, як він готувався і хто були ці люди із зазначенням конкретних адрес, в тому числі адміністрації президента Росії", - зазначив автор книги.

Тарас Березовець наголосив, що в книзі поки немає відповіді коли саме повернеться Крим до України.

"Можливо ця лінія відкриється в написанні наступної книги. Якщо забігати вперед, вважаю Крим знову буде українським як тільки не стане Путіна. А його наступник повинен буде миритися з думкою Заходу", - додав Березовець .

Автор також підкреслив, що лише від нас залежить за яким сценарієм підуть подальші події і чи зможемо ми вибрати правильну стратегію, щоб захистити свою територію.

"Ситуація з Кримом - не закінчена. Вона може бути продовжена, як з точки зору посилення анексії, так і з точки зору повернення контролю над цією територією. Сподіваюся, що викладені в книзі факти знадобляться, коли настане час давати правову оцінку всім кримінальним та воєнним злочинам людей, на яких би високих посадах вони не знаходилися і продовжують перебувати. Тому що в разі безкарності цей геополітичний злочин рано чи пізно поставить все людство на межу  катастрофи. Найбільшою з часів закінчення Другої світової війни», - наголосив Тарас Березовець.

Протягом двох годин гості заходу захопливо не тільки слухали відомого політолога, а й задавали питання та вели з ним дискусію. Після закінчення презентації усі бажаючи змогли придбати книгу з особистим підписом автора та поспілкуватися з ним віч-на-віч.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...