App Store Google Play

В Павлограді патрульні носять стару уніформу, зрізавши літери "ДАІ"

03.02.2017 17:00
В Павлограді патрульні носять стару уніформу, зрізавши літери "ДАІ"

Активісти в Павлограді провели моніторинг і виявили, що відділ поліції лише частково забезпечений єдиною уніформою, тому патрульні вимушені носити стару. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Павлоград.dp.ua.

У середу, 1 лютого, члени громадської організації «Західнодонбаська правозахисна група» здійснили моніторинг відділів поліції регіону. Активісти хотіли дізнатися, наскільки дотримується Закон України «Про Національну поліції», а саме - чи поліцейські отримали уніформу.

Виявилося, що уніформу отримали далеко не всі. Співробітники поліції змушені носити стару, зрізуючи старі літери «ДПС», «ДАІ» і навіть купувати уніформу за свій рахунок.

«В Синельниковому, за словами чергового, видали уніформу одного розміру, наділи її «тільки ті, хто в неї вліз», - повідомляє «Західнодонбаська правозахисна група».

Проте у вільному доступі для купівлі будь-яка екіпіровка: шеврони - 20 грн за одиницю, погони - 40 грн за пару, бушлат - 980 грн та ін.

У Павлоградському відділі поліції прокоментували, що згідно п. 1 ст. 20 Закону України «Про Національну поліції»: «Поліцейські мають єдину уніформу. Поліцейські отримують уніформу безкоштовно». Але станом на 3 лютого 2017 року особовий склад Павлоградського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, а також підлеглі Павлоградського ВП, єдиної уніформою забезпечені частково.

Відтак, «Західнодонбаська правозахисна група» планує зробити експертний висновок про якість проведення реформи. Цей висновок буде переданий керівництву Національної поліції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...