App Store Google Play

У Підгородньому панує український перевізник-махінатор, - мешканці

03.02.2017 15:00
У Підгородньому панує український перевізник-махінатор, - мешканці

З 2015 року містяни Підгородньому  ведуть боротьбу з перевізниками, що здійснюють небезпечні перевезення людей у Дніпро, при цьому піднімаючи ціни. Про це повідомили представники громади Підгороднього Олександр Сікора і Вікторія Кириченко на прес-конференції у Zabeba.li, передає Дніпроград.

Ще у 2015 містяни перекривали трасу, задля того, щоб звернути увагу на недобросовісних перевізників. Вже два роки ПАТ «Північтранс» і АТП 11205 здійснюють перевозку людей на зламаних авто.

«Зараз ми в місті створили ініціативну групу, що займається перевіркою автотранспорту. Майже на 100% маршрутів вже зафіксовано велику кількість порушень», - каже Олександр Сікора.

Окрім відсутності підвищення умов перевезення, перевізники не цураються підіймати ціни.

«Зараз ціна за проїзд складає 9 гривень, - обурюється Вікторія Кириченко, - але це півбіди: з маршруток люди навіть випадають, ось такі вони розхльостані. За що тут платити такі кошти?»

Нещодавно, за словами містян, рішенням ОДА було знижено ціну на 2 гривні за рахунок субвенцій, але наразі вона відновилася до 9-ти.

Окрім того, містяни говорять, що нахабний перевізник, що роками наражає людей на небезпеку, а саме ПАТ «Північтранс», має власну махінацію для виграшу тендерів.

«Вони закупили «Еталони» возять їх по містах України і виграють тендери, а потім пускають на маршрути інші старі машини», - говорить Вікторія Кириченко і додає, що дніпрян також возить даний перевізник, а в Києві вже відмовилися від його послуг.

Люди виступають з проханням до ОДА терміново відкрити тендер і змінити перевізника. Поки від держслужби не має відповіді, проте замучені містяни вже погрожують подавати до суду на всі органи влади, що перешкоджатимуть зміні перевізника.

Додамо, що плановий тендер повинен відбутися вже грудні цього року.

«Ми вже втомлюємося боротися», - каже Вікторія.

Нагадаємо, у Дніпрі громадський активіст вирішив виплачувати гроші за фіксацію порушень водіїв маршруток, щоб зробити перевезення безпечнішими. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...